Jump to content
Guest THUNDER

ЧЕСТИТО - СТРАХОТНО СЪСТЕЗАНИЕ ЗА БЪТЪН!

Recommended Posts

Guest THUNDER

Настина се изкефих МАКСИМАЛНО на показаното от Бътън ;):) Показа страхотен характер - особено след като след първоначалните неуспешни опити да изпревари Алонсо не се отказа и в крайна сметка му показа задницата на болида ;);) А и проблемите с херметизацията н ашлема - издържа на шума и налягането повече от 10 обиколки !! ЕВАЛА на пича!!! Затвърждава третото място в ген. класиране...А изпреварването на Сато от външната страна според мен бе най-майсторското и ефектното по време на състезанието (между другото МНОГО отдавна не е имало толкова изпреварвания и борба в един старт...) ;);) ЧЕСТИТО на всички фенове ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

ехаа,изпитах истински духовен оргазъм ;):) невероятно представяне ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2
Отговорено (Редактирано)

да наистина много добре състезание, този път борбата беше до второто място, дно следващия има борба и за първото. Много добро състезание за бар хонда, жалко че кими отпадна, много улесни победата на шумахер, но поне се вижда че има напредък и се надявам да му става все по-трудно :)

Редактирано от d15b2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petrakiev

Абе Вие друга формула ли гледате ;) да наистина много добре състезание, този път борбата беше до второто място, дно следващия има борба и за първото. Много добро състезание за бар хонда, жалко че хакинен отпадна, много улесни победата на шумахер,Аз Хакинен доколкото си спомням преди няколко години се отказа :) Иначе страхотно състезание на Бътън и Сало и нищо интересно иначе пак си ги намаза Шумахер - вече са си 11 от 12 старта се първи. ;) П.С. Аз съм си малко Ферарист - да не се сърди някои - ама БАР -а много добре върви аз се кефя че измества Мерцедес и БМВ ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

П.С. Аз съм си малко Ферарист - да не се сърди някои - ама БАР -а много добре върви аз се кефя че измества Мерцедес и БМВ  ;)................А СКОРО И ФЕРАРИ

:);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Мноо битки мноо нещо.Супер беше тва състезание.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Видяхте ли какво стана като изхвръкна това ми ти крило какво въртене падна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Яко състезание, яка борба, много изпреварвания, Рената направиха голямо шоу, не се дават без бой!Шегувам се :) Хонда си показа 'рогцата' - от 13та позиция 2ри на финала - евала на Бътън. Можеше дори и да натисне Шумахер, ако не беше борбата с рената, но пък си заслужаваше!След като мислех да не я гледам формулата (бях на морето за уикенда само), случайно хванах старта, и я гледах до край - не съм се кефил така от миналата година май.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stef

Аз Хакинен доколкото си спомням преди няколко години се отказа  Иначе страхотно състезание на Бътън и Сало и нищо интересно иначе пак си ги намаза Шумахер - вече са си 11 от 12 старта се първи. 

Ами той и Сало отдавна го няма във формулата :cool: но за сметка на това СаТо блестящо изпревари върху мръсната част от пистата ...интересно ми е кво щеше да стане ако Бътън беше тръгнал трети с това каране :))Кими трябва свещичка да запали - голям малшанс го преследва този иначе толкова симпатичен младеж (както казват някой спортни коментатори ;);) )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

But one aspect of the BAR's performance has left technical director Geoff Willis scratching his head -- he doesn't know why a Renault seemed to have more power. In Button's duel with Fernando Alonso, the latter Spaniard - despite driving a reportedly less-powerful V10 - was able to out-drag the mighty Honda engine. "We were surprised," said Willis. "It could be a lack of mid-range power, or maybe our traction is not as good."

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Дааа и аз се изкефих много яко! ...но най-вече на 11-тата победа на M.Sch. за този сезон! :cool::);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Дааа и аз се изкефих много яко! ...но най-вече на 11-тата победа на M.Sch. за този сезон!

Добре де, обяснете ми, какво се кефите? Къде е кефа, не мога да разбера?Все едно аз да тръгна да се състезавам със жени с трабантчета, и да се кефя, че ги минавам. И да ми дават много пари, и хорада да ме гледат по телевизията, и да ми се кефят? Къде е кефа, не разбирам ... странна порода сте това шумахеристите, непонятна за мен!Всеки път е едно и също, дърпа напред и поддържа после дистанцията, кара си сам цялото състезание - и хората му се кефят! Че вземете гледайте и тренировките му тогава!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

А що Бъттън го дръпнаха 10 места назад?А и минаправи впечателие как не можа да изпревари рендето се едно липса на мощност? Що така? Нали рендетата имали слаби мотори?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

А що Бъттън го дръпнаха 10 места назад?А и минаправи впечателие как не можа да изпревари рендето се едно липса на мощност? Що така? Нали рендетата имали слаби мотори?

Защото още в петък му се е скапал двигателя нещо. Дефектна бройка сигурно.Иначе нали прочете по-нагоре какво бях цитирал, и в БАР се чудят, дали рената имат по-голям въртящ момент, на по-ниски обороти, или пък имат по-добро сцепление

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

А що Бъттън го дръпнаха 10 места назад?А и минаправи впечателие как не можа да изпревари рендето се едно липса на мощност? Що така? Нали рендетата имали слаби мотори?

щото току-що бе излязъл от бокса и бе пълен с гориво и съответно по-тежък :cool: после виж къде остана рендето :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest FROSTY

Mdaaa..... СУПЕР СЪСТЕЗАНИЕ се получи този път, не бях гледал много отдавна толко много изпреварвания, много се изкефих ;) А тва със шлема на Бътън дето стана.... баси пича да кара с една ръка при скорост около 300 км./ч, верно че на правите участъци, но все пак.... ;) ЕВАЛА! ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...