Jump to content
eNigMa_

Проблем с карбуратора . .

Recommended Posts

Здравейте Колеги . . д13-та ми изведнъж изгуби оборотите на празен ход на бензин . . . Колата има и газова там проблеми нямам . . . вече не знам къде да ровичкам и какво да разскачам и свалям. Писна ми ,, открих че Choke cap-a ми е счупено това което е като платка под гумичката . . . И проблема там е , че като вържа кабела , лампата на акумулатора почва да свети постоянно . . . Всичко уж бачка . . . обаче промяна няма . . . Моля помагайте от какво може да е проблема . . . С тия Обороти . и това за какво става на да свети тая лампа . .

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана бе разбирачи . . . . като ви питат нещо никои от вас нищо не казва . . ама иначе някой ако напише нещо се почва якия Хейт пффф . . . . Публикувано изображение

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поне напиши къде си бъркал причини бол,щом си на газ наи малкото може да са се позадръстили жигльорите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами бърниках почти всичко по тоя карб . . . и нищо , свалях IACV-то почистих го тоста чернилка падна от него като катран беше . . . обаче не можах да развия шестограмния болт . . . защото явно предишния собственик се е мъчил и е преебал самия болт . Друго барах там отзад карба има една джаджа където е с кабелче от буксата , където се включва и това Choke cap-a свалих го работи си перфектно . вече не знам остава да си изчистя карба със спрей и друго нз . . . тия жигльори къде точно се намират , до колкото чух хондите били със 3-жигльора . . . ако може някой да ми постне снимки къде са тия жигльори . . . само соленоида не съм барал където е за празния ход . .

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...