Jump to content
Guest Hronos

33rd.rally Hebros-international

Recommended Posts

Guest Hronos
Публикувано (Редактирано)

На рали Хеброс участва Honda Civic-Type R,с Турски екипаж.Карат в група N-3,която е и най-удачната за тая Хонда мисля.Не дават кой знае какви резултати за сега.Незнам колко се напъват все пак и колко са опитни.Спукаха гума в един от етапите,/трасето е Отврат между другото/.Колата по отношение на окачване и спирачки е абсолютно серийна.Има много олекотяващи елементи,като карбонови кори на вратите и мн.др.Надявам се утре да знам повечко за мотора,скоростите и електрониката.Не съм добре с турския но ще се оправям някак си. :);)Резултати след първия ден от състезанието. http://www.uab.org/hebros/index.html

Редактирано от Hronos

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_TYPE

Отпаднаха на" добра вода" даже си взех шапка от навигатора на Soleimez срещу една цигара ;);) щях да му искам ръкавиците страшни бяха сини и пишеше HONDA на тях само 4е ме досрамя доста и не посмях да нахалствам пове4е ;):cool: ps:Hronos ние отидохме от петак и спахме на Дедево нямаше как да ти се обадя в събота ходихме и на Асеновград в неделя бяхме на Добра вода на разклона за Св.Константин между другото ходихме и на новотела в Пловдив в петак заглеждах за твоита хонда но не я видях да не си бил със опела новия???? :););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...