Jump to content
Dragomirov

Проблем със запалването

Recommended Posts

Колеги помагайте ! Имам супер досаден проблем със запалването. Как да ви го обясня ... Ту пали, ту не пали. Това което ми е направило впечатление е че когато е по хладно (например сутрин като тръгвам за работа) запалва без проблем, но ако спра някъде за малко втори път може и да не запали. Бензиновата помпа изключва ( в смисъл не я чувам. ) След няколко опита пали или след няколко минути престой. И друго което ми е направило впечатление - ако колата е стояла на слънце по дълго и я е напекло пак се получава същия проблем - въртене на място и не пали ... Коментирал съм въпроса с познати и ми казват че бензиновата помпа ми е заминала ама защо ако е заминала колата си пали ( от време на време :D/>/> ) и когато си запаля нямам проблеми с вървенето - демек не ми прекъсва, не ми заглъхва - работи си нормално демек. Върти ми се нещо в главата като това със студената спойка на 4WS-a ама не знам дали е възможен такъв сценарий. Моля ако някой се е сблъсквал с такъв проблем да пише или който има идея за нещата, защото лесно ще взема нова помпа ама ако проблема е друг и тя ще се включва когато си иска ... :huh:/>/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо вземи и презапои главното реле, после ако не се оправи вземи едно делко на заем / за проба /, остави колата на слънце и виж ще запали ли от раз!

Това с делкото е заради бобина или комутатор...Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...