Jump to content
raishauer

Сходимост заден мост

Recommended Posts

Скоро сложих нови гуми и отидох на стенд преден и заден мост. Момчето каза предницата е добре но задницата малко са ти отворени ( / \ )и след голямо чудене и почесване по главите и на двамата механика заключението беше, тази задница не може да се регулира.Окачването е същото като при CRV и CIVIC 7 ген.Съмнявам се от Хонда да направят такъв пропуск, и като гледам схемите на задното окачване ясно се вижда че има реглажни болтове на ексцентрици.Какво правим със задницата че гумите са нови, някакви идеи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравей колега. Аз имах подобен проблем с моя Спейс стар- убеждаваха ме, че не може да стане. Просто отидох в друг сервиз . Смени сервиза.

Редактирано от zumer72
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смени сервиза наистина и обърни внимание ако не ти, механиците за омекнали тампони ,че от там идва и проблем с перфектното регулиране дали заден или преден мост...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако въпросните ексцентрици за заменени с нормални болтове при предишния собственик ,е нормално да ти кажат че няма как да се регулира моста.Провери имаш ли ги.ПРи мен бяха така ръждясали че се наложи да ги режат и докато ми дойдат новите ексцентрици бях с нормални болтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...