Jump to content
Essential

Тампони на двигател?

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте колеги,Искам да помоля за малко информация и помощ. Някой може ли да ми каже дали всички тампони на двигатели Д серия поставяни в 5та генерация Сивик са еднакви? Бих искал да пробвам как ще се отрази пълненето с полиуретанов силикон на тампоните, но ме затруднява намирането на достоверна информация от кои двигатели и купета биха паснали тампоните на моята 5та генерация хечбек с D16Z6 двигател.Благодаря за вниманито.Поздрави.

Редактирано от Essential

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еднакви са да

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи спокойно мога да ползвам тампоните за двигателя и кутията от д15б2 свалени от 5та хеч и ще паснат на моята 5та хеч с д16з6 без да има разминавания?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички тампони ли мога да напълня със силикон или е добре някой да остане без да бъде втвърден?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи какво търсиш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся максимален резултат, искам максимално да стегна мотора и да огранича движението му...вибрациите в купето не биха ме притеснявали стига да не се "разпадне" купето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава напълни задния към купето, този на кутията и долу успокоителните на двата рога и се дръж здраво за волана :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то май се получиха всички тампони  Гледах Енерджи предлагат пълнители за успокоителите и за още 1 тампон.....Добра ли е идеята да пълня само успокоителите и задния от към купето? Само не ми казахте от 5та хеч Д15б2 двигател всичките тампони ще паснат ли на 5та хеч д16з6, защото искам да ги взема да ги напълня и след това да сменя всичко накуп без да се налага да обездвижвам колата за няколко дни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...