Jump to content

Recommended Posts

1. Дата: 15.07.2013

2. Повод за контакта Ви с нас / Предмет на сделката: вътрешни дръжки/жабка

3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти: отговарящи на описанието, отлично състояние

4. Оценка за нашето отношение към Вас: Доволен съм

5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: аз

6. Препоръки към нас, ако има такива: keep up the good work ;)/>/>

7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас:- При нужда - отново бих се обърнал към Georgi19 :)/>/>

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два пъти съм пазарувал от колегата и двата пъти останах доволен. Доста коректен търговец.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата: многократно2. Повод за контакта Ви с нас / Предмет на сделката: Двигател, различни части3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти: Отговарящи на описанието, отлично състояние4. Оценка за нашето отношение към Вас: Доволен съм, коректен и отзивчив търговец5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: Аз6. Препоръки към нас, ако има такива: Да продължава да има същото сериозно отношение към работата си7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас:- При нужда - отново бих се обърнал към Georgi19 Отдавна се канех да напиша коментар за колегата, който освен всичко друго е и изключително разбран и лесно се води диалог с него, препоръчвам го!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...