Jump to content
barabasko

Съвет за ремонт на климатик

Recommended Posts

Здравейте колеги,климатика ми има проблем и го водих на доктор, който след като ми напълни цветен фреон стана ясно че гарнитурата на компресора изпуска, както и има спукана тръба и иглата на клапана за пълнене също е заминала. За тези 3 неща, заедно с пълненето ми иска около 350лв. Според вас това нормална цена ли е? Ще съм благодарен ако някои с подобен опит ме насочи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е много, взимаш една тръба втора ръка за 20-30 лева, уплътнението на климатика е 20 лева а иглата нямам идея. Пълненето е 50-60 лева а за труд не повече от 100 лева. Така, че едни 200 лева са по-добра цена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...а иглата нямам идея...

Аз платих за игла 6 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ви благодаря за мненията :) Ще ида при човека от Младост който го препоръчват колегите и ще видим той колко ще ми иска.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за всичко това не би трябвало да платиш повече от 200 лева!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За смяна на една тръба, лагер на компресор, гарнитура на компресора, пълнене с фреон, игла и някакво уплатнение. За всичко ми излезе 320лв. Повече от доволен съм от обслужването. Мисля че наистина човека си разбира от Хонда и всичките им слаби места. Определено моята явно е седяла в някой гараж прекалено дълго за да и заминат толкова неща но поне сега като натисна копчето имам студ в лицето :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...