Jump to content
D15B2_89

Сликови гуми или обикновенни

Recommended Posts

Привет на всички, искам да попитам с кой гуми ще има по добър старт и като цяло, 185/7013 сликови или 195/50/15 обикновенни гуми летни, колата е д15б2 мини ме, аз си мисля че със слика ще е по добре, но все пак искам и вашето мнение! Благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек, сликът няма нищо общо със сток гумите. Сцепленията са му извънземни направо ако го сравняваш с нормална лятна гума.Но иска температура.Ако е студен не можеш да очакваш много от него,макар че сигурно и тогава ще се представи не по-зле от лятната гума.Но се приготви да хвърляш карета и диференциали в храстите:)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек, сликът няма нищо общо със сток гумите. Сцепленията са му извънземни направо ако го сравняваш с нормална лятна гума.

Но иска температура.Ако е студен не можеш да очакваш много от него,макар че сигурно и тогава ще се представи не по-зле от лятната гума.

Но се приготви да хвърляш карета и диференциали в храститеПубликувано изображение

 

Всичко е много добре, но един въпрос защо колегите който карат със сликове и не им се чупят карета и дифове, или аз не сам чул и разбрал че чупят?Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами някой като счупи каре не ходи с мегафона да афишира. :) Ето аз мога да ти кажа, че на НС2013 пръснах вътрешното каре на Драг състезанията и в резултат не можах да участвам.п.с. Колегата Teodor Aynadzhiev също разби вътрешно каре на Kondofrey Drag Challenge.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами защото аз потеглям един път и карам 20 обиколки на писта,пък и чат-пат ревизирам кутията.Да ти кажа вътре вижда зор и има нужда от замяна на разни лагери поне.А ти явно си пуснал темата с идеята за драг, т.е. ще имаш N-брой старта от място( разбирай най-големия тормоз за кутията и каретата).Все си мисля че на железата им е по-леко когато колелата се въртят вече отколкото когато седят неподвижни,а ти хвърляш всичката газ отгоре.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега... човека пита с кои гуми старта ще му е по-добър та карета се чупят та незнам си кво ест така е то воабще да не е кара във високи обороти та да кара повече двигателя.. начи аз ти казвам от опит аз съм със 13 цола слик със миниме от 0-100 със обикновенни гуми 14-ки и 13-ка слик е 2 секунди това е

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...