Jump to content
Dexpower

Проблем с хидравликата или не

Recommended Posts

Колеги проблемът ми е следният забелязах го преди около седмица ,че при завой ми скърца нещо при педалите и хидравликата става по тегава . Ходих прй мой приятел на другият де но когато я запалих беше по хладно и не издаваше тези звуци със скърцането само при рвски ляво дясно на загасен автомобил причукваше. Каза ми че накрайника долу се е разбил а скърцанего и натоварванвто се прояви днес пак при по голяма температура т.е когато колата се е напекла. Ще помоля д ддадете съсет какво мож дда е евентуално и дали някой е имал същия проблем ,че не искам да е хидравликата ,а и когато отворя за масло си има пълно е казанчето и акосъм. загасил сега и отворя съвсем малко се е припенила.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Долу е само един накрайник...Публикувано изображение

Никой не иска да е хидравликата, затова смени кипящата течност с истинска! Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква трябва да е ATF или другата ? И от нея ще се оправи ли или просто да пробвам ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допълнение (или точно описание) : Прави го само когато колата е седяла под слънцето и се е напекла тогава се усеща как скърца . Звука е като на две твърди гуми когато се търкат долу в краката или поне е в предната част ,а когато е изтинала т.е при по хладно време почти не се чува можеш да го усетиш само при много леко местене на волана в движение ( просто е по затегнат и като тръгнеш да завиваш леко отпуска)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най-добре за да не гадаеш отиди на един канал с някой твой приятел той да върти ти да гледаш и огледайте подробно карантията отдолу , така на догатки трудна работата. Може и да е нещо по окачването , а да не е нито рейка нито течност. :) според мен така е най рационално

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...