Jump to content
Dimitrov93

Фурсиране до прекъсвач в движение

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте още съм малко в шок, но ще се опитам набързо да разкажа какво стана.

 

Преди няколко часа сипах си бензин карам си из квартала спирам на светофара, светва зелено тръгвам първа, втора и при вкарването на втора без да съм натиснал газта оборотите се качиха до край движех се с около 30 км, дръпнах ръчна спрях колата посредата на булеварда. И от там паника педала на газта омекна направо си пропадна настискам съединителя скоростите се одървиха не искаше да влезе ни първа, ни втора. През това време около 20-30 секунди колата си дава сама газ до прекъсвач, някакси успях да вкарам първа, оборотите паднаха и колата потегли прибрах я на първа в 1 паркинг не съм я палил от тогава, отворих капака гледах, гледах не разбирам грам, но видях , че жилото при ръчното подаване на газ при двигателя е доста хлабаво, но като натисна газта на не запалена кола си го дърпа. (двигатела е D14A4)

 

Какъв може да е проблема, не пожелавам на никой това да стане в движение доста гадничко беше Публикувано изображение !!

Редактирано от Dimitrov93

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Нещо механично около жилото ще бъде, дребен проблем, карай в сервиз!

Интересен мотор - 5 к.с. повече от стоковия?!? Публикувано изображение

Як фУрсаж...Публикувано изображение

Редактирано от Triple "H"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате спортни филтри , лепенки туй-онуй дигнал съм некое конче айде са хаха, дано е дребен проблема, мерси лека !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно по дросела е проблема...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходих да я погледне майстор, човека каза, че е нормално жилото на газта да има малък луфт и да не е стегнат, намаза го с грес и за сега няма проблеми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...