Jump to content
Guest civic_95

Za Horata I Paradoxa

Recommended Posts

Guest civic_95

PO-POLEKA SUS SKORASTTA BRATLE,4E NQKOI MACKI SE PLA6AT.E T,VA E GOTINA ZA6TOTO TAKA PO-LESNO 6TE TI PADNAT:)MNOGO SE RADVAM ZA DVIGATELQT TI.1.6 LI BE6E?AZ IMAM SU6TO 4EREN CIVIC.OT '95.NE E KATO TVOQ ZVQR AMA BIVA. :thumbs1::drunk::beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf
Отговорено (Редактирано)

Хех мерси...Нящо не се сещам за кво става дума? Да не би да е за ония 2-те пред лукойола? Немах време, че мноо бързах за на Прелюд Р.Д-то! 1,6 2 валов втек е.Та кажи кво имаш предвид че нещо не сещам. :thumbs1:

Редактирано от PARADOX_sf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest civic_95

mi nie ne se poznavame li4no.to ina4e koi ne e 4uval za tebe.mislq,4e moje da se vidim nqkoi put ako iska6.mnogo iskam da razgledam tvoq zvqr pod kapaka.moqta kola ne e ni6to osobeno tam,no stava kolkoto da se drubna sus 100-150. :pirate: ami pi6i kakvo misli6 po vuprosa.a i o6te ne6to,priqtelkata ti kak se suglasi da smeni6 dvigatelq,ili ne si q pital.ne za drugo i az iskam da go smenqm,no purvo,4e trudno se namirat,a i moqta samo mi bu4i.a i iska6 li da si slaga6 turbo?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Чай са...Начи колата си е с тоя мотор от завода. Да не би да имаш предвид Даркоси? Той смени от 1,3 на 1,6...Турбо в далечното бъдеще може и да сложа...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darcosi
Отговорено (Редактирано)

Paradox нешто са ни объркали :pirate: какuf цвят е бил civic-a който си видял черен или син :pirate:

Редактирано от darcosi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest civic_95

abe mai vqrno ne6to sum se oburkal.zna4i tvoq e fabri4no napraven,a na pi4a sus sinqta honda e smenen?qsno.az ina4e imam edin vupros.koga se subirate na sre6ti i kude?mnogo iskam da se prisuedinq kum kluba vi.mnogo ne razbiram ot koli,no se trae.abe pi4 are nqkoi put da se sre6tnem za da razgledame vzaimno kolite.no otsega da te predupredq!moqta ne e ni6to osobeno.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Еми ела на някоя от срещите.Ей днес с Даркоси си напраихме една среща... :pirate:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest civic_95

naistina li.i kakvo pravihte?a ti vliza6 li v nqkoi 4at ili icq?ako da mojem da po4atim ili ne6to ot toq rod.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Е то баш чат си стана тука...ICQ: 91228853

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gena_g

Турбо в далечното бъдеще може и да сложа...

БРАТЛЕ МОЛЯ ТЕ ДАЙ НЕКВО ИНФО ОТНОСНО ТУРБОТО 4Е СУПЕР ЖИВО МЕ ВАЛНУВА - НА КВА КОЛА ТО4НО ЩЕ ГО СЛАГАШ - КВИ ПАРИ ЩЕ ТИ ИЗЛЕЗЕ - В КОЕ СЕРВИЗ4Е ЩЕ ТИ ГО СЛАГАТ ( ИЛИ ТИ САМ ЩЕ СИ ГО ПРАВИШ ТВА ) - ЩЕ СМЕНЯШ ЛИ БУТАЛА И РАЗНИ ТАКИВА 4АРКОВЕ С НЕКВИ ПО-ЗДРАВИ - МОЖЕ ЛИ ДА СЕ НАПРАВИ ТАКА 4Е ТУРБОТО ДА СЕ ВКЛЮ4ВА ОТ 3000 ОБОРОТА - ВАОБЩЕ ВСИ4КО ДЕТО СЕ СЕТИШ - ПИШИ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! АКО ТИ СЕ ЗАНИМАВА ДЕ !?!?!?!?!?????????? ПИТАМ ЩОТО ЯВНО СЕ Е ВИДЯЛО 4Е МОЯТА МАШИНА НЯМА ДА МОГА ДА Я ПРОДАМ , А МИ СЕ ИСКА ДА И НАБУТАМ ОЩЕ БАЯ КОНЕ ПОД КАПАКА 4Е НА ТЕЗИ ВЕ4Е ОТ ДАВНА ИМ СВИКНАХ И ВЕ4Е НЕ МИ СЕ СТРУВАТ КОИ ЗНАЕ КАКВО ( 115к.с. ) - КОЛИЦАТА МИ Е АКОРД 90год. С КАРБУРАТОР - ДВИГАТЕЛЯТ Е F20A2 АКО НЕ СЕ ЛЪЖА , ИЛИ НЕЩО ТАКОВА !?!?!??!??? МИСЛИХ ДА СЛАГАМ НЕКВИ 4ИПОВЕ , СПОРТНИ ФИЛТРИ , ДРУГИ СВЕЩИ И Т.Н. , АМА ТВА ЕДВА ЛИ ЩЕ ГО УСЕТЯ - ИСКАМ НЕЩО ОТ СОРТА НА 200-220к.с. - ТОГАВА ВЕ4Е ЩЕ СЕ ПО4УВСТВАМ ДРУГ 4ОВЕК : ) !!!!!!!!!!! ТА АИДЕ МОЛЯ ТЕ АКО ЗНАЕШ НЕЩО ПОВЕ4Е ПО ВЪПРОСА ДА ДРАСНЕШ : ) !!!!!!!!!!!!!! : )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Яко оффтопик.Еми аз като сложих филтър и чип доста добре потръгна колицата. Така че тия работи са си доста добре. От спортни валове има голяма полза също.За турбина е мноооого сложно. Дори да кажа почти невъзможно да се сложи. Добре е и да имаш поне още 1 резервен мотор :pirate:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

струва около 1500-2000$ ама тук кои може да го сложи не знам

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sand0

Колко процента вдига мощноста турбото?Филтъта акм 7-10% Турбо 20-30% ????Интеркулера ???Коклко?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Колко процента вдига мощноста турбото?Филтъта акм 7-10% Турбо 20-30% ????Интеркулера ???Коклко?

Повечето са от 75 до 100коня.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gena_g

Еми аз като сложих филтър и чип доста добре потръгна колицата.

Е ДОБРЕ АЗ КАТО СЪМ СЪС КАРБУРАТОР , ЩЕ МОГА ЛИ ДА СЛОЖА 4ИП - ПЪК И ДО КОЛКОТО ЗНАМ 4ИПОВЕТЕ ДОБАВЯТ НЕ ПОВЕ4Е ОТ 20к.с. :) ????????????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sand0

Не е в коне а в % от мощноста преди да инсталираш турбото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Ееее...Ужас!Турбината вдига много пауър. Например В16А моторите ги прават на 1,8литра и с турбина постигат до около 650 коня постоянен пауър. За драгстери ги надуват до около и над 1000 коня. Обаче на 1 пускане се сменя мотора. На 3 и блока.Така, че е относително. Както и за чиповете и спортните филтри.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gena_g

Както и за чиповете и спортните филтри.

Е ТЕ ПЪК КВО ТОЛКОВА МОГАТ ДА ТИ ЗДУХАТ ДВИГАТЕЛИЯ :) ???????????????????????? И АКО СЛОЖИШ И ОТ ДВЕТЕ ДО КОЛКО КОНЯ НАИ МНОГО МОЖЕШ ДА КА4ИШ ??????????????????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

на 1 пускане се сменя мотора. На 3 и блока

А да попитам: "блока" НЕ Е ли една особено СЪЩЕСТВЕНА част от "мотора" ? ;);) Защото така както си го написал звучи много глупаво: от едно пускане се сменя ЦЯЛ мотор, а от ТРИ - само част от него ;):)И тези неща дето ги пишеш - за разпилването на 1.6 литровите мотори до получаване на 1800 кубика (!!!) не са точно така ;) Прословутия сайт който Kicho някога отдаааавна отдавна беше показал в стария форум в дир.бг-то - там ставаше дума как в Сивик 5-а генерация Хечбек е СЛОЖЕН 1.8 литров мотор от Интегра и след това с Турбо и т.н. други глезотии са постигнати 650 коня или нещо от сорта, така че...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...