Jump to content
Guest Diado Mraz

Автостъкла

Recommended Posts

Guest Diado Mraz

След каране зад един камион вече имам леко спукано челно стъкло, което сега покрай зимата взе да се цепи и вече се сдобих с 20 см ивичка.Та въпроса ми е някой може ли да препоръча място където да си го сменя?Засега имам една оферта от "Кобра" - около 150 лв., но там ме притеснява че имат само зелено и синьо :angry: Същевременно ако някой има впечателния за тази фирма нека сподели :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest OXYGEN

Ами аз като търсех за Рекса стъкло пак само при тях имаше и някъде толкова беше с монтаж.Не мисля, че ще намериш някъде по- евтино, но пък някой от колегите може да те упъти някъде....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest porostorm

След каране зад един камион вече имам леко спукано челно стъкло, което сега покрай зимата взе да се цепи и вече се сдобих с 20 см ивичка.Та въпроса ми е някой може ли да препоръча място където да си го сменя?Засега имам една оферта от "Кобра" - около 150 лв., но там ме притеснява че имат само зелено и синьо :angry: Същевременно ако някой има впечателния за тази фирма нека сподели ;)

в Rover форума много я хвалят тази Кобра :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest johnyboy

в Rover форума много я хвалят тази Кобра

Явно нямате скъпи и дефицитни щипки :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest porostorm

в Rover форума много я хвалят тази Кобра

Явно нямате скъпи и дефицитни щипки :angry:
136 лв е смяната на стъклото на моя кораб Rover 600 SDI ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stef

На мен не успяха да ми счупят щипка, но не го монтираха перфектно - остана луфт между пластмасата при чистачките и стъклото около 1 мм, но поне не тече кво се оплаквам :) Абе бива, аз си сложих такова със зелена лента отгоре - не е лошо. Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOSS`HOGG

И аз ходих в кобра (за Варна говоря) и си казах 4е пове4е няма да ходя там,лично мнение(мързеливи селяни) работят на сила. На цена 15лв по ефтино от тая която ми казаха в КОБРА ми го смениха на място пред вкъщи,доиде си един пич и докато си пиеме кафето и си лафим ми смени стъклото.Не съм за 15-те лева а за отношението което получих в кобра от мързеливите типове там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Diado Mraz

Мерси за мненията.Все пак мисля тия дни да се пробвам при тях поради липса на други алтернативи.После ще споделя лични впечатления !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Мерси за мненията.Все пак мисля тия дни да се пробвам при тях поради липса на други алтернативи.После ще споделя лични впечатления :)

Кви алтернативи , Кобра са номер 1 :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest r2d2

Пловдив на карловска, минава6 надлеза и отляво след сервизите за гарнета. Слиза се в едно малко дворче.Виждал съм да сменят предно стъкло на 5г. там. Там ми сменяха и предно ляво.оопс сори мислех че си от Пловдив.

Редактирано от r2d2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...