Jump to content
bombatomba

Low Profile J Case Fuse

Recommended Posts

Колеги,Търся Low Profile J Case Fuse /картинки можете да видите тук - http://theelectricaldepot.com/index.php?main_page=index&cPath=9_45/В ебай ги има ама цените с достака са ебай си мамата.По тукашните магазини съм търсил ама всички дигат рамене.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,Наистина ли не сте виждали подобен тип предпазители?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами колега ако няма по музикалните магазини или по ел. частите ибей ти е отговора ;) толкова голям на размери бушон... :) при положение че се слагат с размер на монета :) виж потърси тези които са в двигателния отсек те визуално са по големи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

отивай по моргите и прегледай моделите на Тойота след 98-ма.Не знам, колко ампера търсиш и колко броя.100% имат такива, но не съм сигурен , че са Low Profile.

Редактирано от Staykov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също за ориентир и на мазда 3 съм виждал такива. Даже ако не се лъжа и на моя сивик има такива, но трябва да проверя пак :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest

...В ебай ги има ама цените с достака са ебай си мамата.По тукашните магазини съм търсил ама всички дигат рамене.

А ти кой ebay гледаш, защото в ebay.co.uk са на цена от около £3 с безплатна доставка. Толкова излизат и от Amazon.co.uk, но в комплект по 3 (т.е. £8.5).Купуваш си от там, пращаш на адреса на някой посредник (дали ще са Gabco, Simply Shopping, UK2BG или някой друг няма значение) и ще ти ги докарат за около 2 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Гледах в английският ebay. Ама по около 15 лева за бушон при положение, че ми трябват 5 или 6 /единствено за да си имам резерва/ тоест 100 кинта някак си не ми се дават в момента.Май остава варианта с моргите като най-приемлив :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest

Как ги сметна 15 лв.? Аз гледам, че точно в Amazon.co.uk комплект от 3 бр. са около £8.40 и £0.35 за доставка до UK. Сложи и още 2.20 лв. за Gabko-вците за да ти го докарат до България и се получава грубо ((8.40+.35)*2.30+2.20)/3 = 7.45 лв./бр., т.е. наполовина на въпросните 15 лв. Комплект от 6 бр. ще ти дойде около 41.60 лв. общо или 6.95 лв./бр.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...