Jump to content
Pretorian

Технически въпрос за изпускателна система

Recommended Posts

Здравейте,Първо искам да се извиня за, може би, глупавия въпрос който ще ви задам. Наскоро се сдобих с Сивик Type R FN2 от 2008-ма година. Тъй като звука който вади колата не ми допада много много, за спортна кола е някакси...не много спортен.Та реших, че ще подменям цялата система отдолу - сега коя марка и т.н. не съм решил още със сигурност(http://www.millteksport.com/media.file.cfm?fileid=485). Така и тук идва питането ми - До каква степен играят колекторните тръби за звука на колата? Защото тези cat back които гледах нямат включени към тях и колекторни тръби.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен не играят роля няква значима. поне при мен на старата звука стана леко по тенекиен със спортните колектори

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за отговора.Решил съм го вече. Ще сменям цялата система отдолу та да подобрим малко звука на количката.Гледах из youtube, форуми и т.н. за идеи и марки (гледам че главно Miltek, Toda, Mugen ползват) но едно е да го чуеш на живо, друго е да го чуеш в youbube. Това което си търся аз е по-дълбок, по-басов звук, нещо като ремус, макар че ремус генерация за fn2 не видях да ползва никой.Та въпроса ми е къде в София мога да проверя и евентуано да се сдобия с нещо подобно и разбира се да получа повече информация, че да поръчам нещо от интернет и то да не се окаже това което търся няма да е яко (не са и малко парите все пак).Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...