Jump to content
Eternal

Стрелката за температурата

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Вчера както си карах по магистралата забелязах,че стрелката се беше вдигнала почти до червено.Продължих по магистралата със същата скорост (100 120,но скоростта не е от значение) и гледам как бързо се върна на нормалното за нея положение и така след 10-тина км пак се вдига почти до червено и след малко ряско се смъква(искам да отбележа че дали карам по нагорнище,наравно или надолу е едно и също)Започнах да си правя експерименти когато я видя че започва да се вдига освобождавам от скорост за 50 100 после метра вклучвам на скорост и тя започва да се смъква още преди да е стигнала до горе.Този преблем го забелязах след като ми сложиха Газовия инжекцион(колата е д15б2 с инжекцион от д16а6).Течноста е добре като си карам в града и по задръстванията чувам че и перката се включва няма проблем с нея.Къде следва да е проблема ? Мерси предварително за помоща.Ако някой не е разбрал да попита бих обяснил пак Публикувано изображение

Редактирано от Eternal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и при мен беше така.Отговора е имаш въздух в системата и трябва да обезвъздушиш и нема да има проблеми :) Поне аз така си оправих проблема :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...