Jump to content
no1else

Продавам JDM части за 5ген

Recommended Posts

Здравейте колеги, новата кола е купена и обслужена. Пускам за продажба всичко което съм събирал през годините за моята 5-та хеч.

1. ИТР окачване (шенкели,главини,задни носачи, спирачни маркучи Goodridge, помпа+серво 1", разпределител 4040, джанти Enkei оригиналните от ИТР, резервна гума тип патерица 5х114.3) --> Цена 1500лв

2. амбър мигачи (не са боядисвани или правени с фолио) --> 50лв

Публикувано изображение

3. амбър малки мигачи за калниците (плоският модел какъвто е на SIR II) --> 30лв

Публикувано изображение

4. табло от ИТР подготвено за монтаж в 5ген (стъклото му е спукано и не знам отзад ушите дали са здрави, който иска да го монтира ще му трябва нормално табло от 5ген за донор)--> 60лв

Публикувано изображение

5. Волан Victor с фланеца или както там му се вика и бутона за клаксона --> 100лв

Публикувано изображение

6. SIR II салон за 5ген хеч включващ всички елементи (седалките са прани преди около 2 седмици когато тръгнах да го монтирам в моята кола)+ голямото JDM барче (има пукнато горе което се вижда на снимката и е сиво, но аз съм го боядисвал черно)+ подлакътник напълно здрав (беше сив аз съм го боядисвал черен)+решетки и стойки за Гатерс-ите и тн.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Цена за всичко в комплект 300лв

7. лип за предната броня --> 40лв

8. алуминиев CAI 73мм с конусен филтър Ractive (за смяна е) --> 90лв (интейка ще бъде свален и полиран преди изпращане)

Публикувано изображение

9. врати сини на свят без забележки (трябва пак да ги огледам понеже едната е в гаража на приятел) със ел.стъкла --> 50лв бройката (нямат кори)

Публикувано изображение

10. предна стабилизираща щанга от англичанка ВТИ на 26мм + полиуретановите тампони + биаледки Hardrace на 10 месеца --> 160лв

11. задна стабилизираща от ИТР 22мм + полиуретанови тампони (нови) + биаледки Blox (само монтирани)--> 180лв

12. ASR subframe оригинален за 5ген (за да не скъса магарето като се монтира дебела стабилизираща щанга) --> 300лв

13.ел. огледала за 5ген черни + инсталацията + бутона за тях --> 80лв

14. ветробрани Clim Air (единият мисля че има отчупено леко от ъгълчето което влиза под уплътнението...нищо не се вижда като се монтира) 45лв

15. калобрани оригинални без забележки 60лв

16. 4 броя гуми Bridgestone Potenza Adrenaline R002 195/50/15 закупени и монтирани преди около 2-3 седмици (имат едно ходене д Русе и малко градско) --> 380лв

17. топка за скоростен лост лилава алуминиева (купувана е от ибей) --> 15лв

 

Това мисля е всичко събрано през годините :unsure: Колата ще почне да се връща към стоков вид (в такъв ще бъде продадена) във неделя така че ще мога да почна да пращам началото на другата седмица. Намирам се в Шумен за другите градове Еконт. Телефон за контакт 0882208885 - Жоро При закупуване на повече от едно нещо ще уговорим цена. Повечето неща са в комплект с всичко необходимо за монтажа им, идеята е да си заминават по-бързо и на куп.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продадени са ИТР таблото, големите амбър мигачи и топката за скоростния лост.

Добавям за продан и чисто нов неразпечатан Tegiwa Brake Stopper --> Цена 80лв

Публикувано изображение

Цената на ИТР 5х114.3 суапа пада на 1400лв защото при последното каране на Сивика чух някакъв странен звук отзад в ляво.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник на всички млади съфорумци ! :) Днес е подходящ ден да покажете тази тема на родителите си, и да споменете че приемате подаръци. :lol::P

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. ИТР окачване (шенкели,главини,задни носачи, спирачни маркучи Goodridge, помпа+серво 1", разпределител 4040, джанти Enkei оригиналните от ИТР, резервна гума тип патерица 5х114.3) --> Цена 1400лв

2. амбър мигачи (не са боядисвани или правени с фолио) --> 50лв

3. амбър малки мигачи за калниците (плоският модел какъвто е на SIR II) --> 30лв

4. табло от ИТР подготвено за монтаж в 5ген (стъклото му е спукано и не знам отзад ушите дали са здрави, който иска да го монтира ще му трябва нормално табло от 5ген за донор)--> 60лв

5. Волан Victor с фланеца или както там му се вика и бутона за клаксона --> 100лв

6. SIR II салон за 5ген хеч включващ всички елементи (седалките са прани преди около 2 седмици когато тръгнах да го монтирам в моята кола)+ голямото JDM барче (има пукнато горе което се вижда на снимката и е сиво, но аз съм го боядисвал черно)+ подлакътник напълно здрав (беше сив аз съм го боядисвал черен)+решетки и стойки за Гатерс-ите и тн.

Цена за всичко в комплект 300лв

7. лип за предната броня --> 40лв

8. алуминиев CAI 73мм с конусен филтър Ractive (за смяна е) --> 90лв (интейка ще бъде свален и полиран преди изпращане)

9. врати сини на свят без забележки (трябва пак да ги огледам понеже едната е в гаража на приятел) със ел.стъкла --> 50лв бройката (нямат кори)

10. предна стабилизираща щанга от англичанка ВТИ на 26мм + полиуретановите тампони + биаледки Hardrace на 10 месеца --> 160лв

11. задна стабилизираща от ИТР 22мм + полиуретанови тампони (нови) + биаледки Blox (само монтирани)--> 180лв

12. ASR subframe оригинален за 5ген (за да не скъса магарето като се монтира дебела стабилизираща щанга) --> 300лв

13.ел. огледала за 5ген черни + инсталацията + бутона за тях + релето --> 80лв

14. ветробрани Clim Air (единият мисля че има отчупено леко от ъгълчето което влиза под уплътнението...нищо не се вижда като се монтира) 45лв

15. калобрани оригинални без забележки 60лв

16. 4 броя гуми Bridgestone Potenza Adrenaline R002 195/50/15 закупени и монтирани преди около 2-3 седмици (имат едно ходене д Русе и малко градско) --> 380лв

17. топка за скоростен лост лилава алуминиева (купувана е от ибей) --> 15лв

18. Brake Stopper Tegiwa нов неразпечатан --> 70лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. ИТР окачване (шенкели,главини,задни носачи, спирачни маркучи Goodridge, помпа+серво 1", разпределител 4040, джанти Enkei оригиналните от ИТР, резервна гума тип патерица 5х114.3) --> Цена 1400лв

2. амбър мигачи (не са боядисвани или правени с фолио) --> 50лв

3. амбър малки мигачи за калниците (плоският модел какъвто е на SIR II) --> 30лв

4. табло от ИТР подготвено за монтаж в 5ген (стъклото му е спукано и не знам отзад ушите дали са здрави, който иска да го монтира ще му трябва нормално табло от 5ген за донор)--> 60лв

5. Волан Victor с фланеца или както там му се вика и бутона за клаксона --> 100лв

6. SIR II салон за 5ген хеч включващ всички елементи (седалките са прани преди около 2 седмици когато тръгнах да го монтирам в моята кола)+ голямото JDM барче (има пукнато горе което се вижда на снимката и е сиво, но аз съм го боядисвал черно)+ подлакътник напълно здрав (беше сив аз съм го боядисвал черен)+решетки и стойки за Гатерс-ите и тн.

Цена за всичко в комплект 300лв --> Запазен

7. лип за предната броня --> 40лв

8. алуминиев CAI 73мм с конусен филтър Ractive (за смяна е) --> 90лв (интейка ще бъде свален и полиран преди изпращане)

9. врати сини на свят без забележки (трябва пак да ги огледам понеже едната е в гаража на приятел) със ел.стъкла --> 50лв бройката (нямат кори)

10. предна стабилизираща щанга от англичанка ВТИ на 26мм + полиуретановите тампони + биаледки Hardrace на 10 месеца --> 160лв

11. задна стабилизираща от ИТР 22мм + полиуретанови тампони (нови) + биаледки Blox (само монтирани)--> 180лв

12. ASR subframe оригинален за 5ген (за да не скъса магарето като се монтира дебела стабилизираща щанга) --> 300лв

13.ел. огледала за 5ген черни + инсталацията + бутона за тях + релето --> 80лв

14. ветробрани Clim Air (единият мисля че има отчупено леко от ъгълчето което влиза под уплътнението...нищо не се вижда като се монтира) 45лв

15. калобрани оригинални без забележки 60лв

16. 4 броя гуми Bridgestone Potenza Adrenaline R002 195/50/15 закупени и монтирани преди около 2-3 седмици (имат едно ходене д Русе и малко градско) --> 380лв

17. топка за скоростен лост лилава алуминиева (купувана е от ибей) --> 15лв

18. Brake Stopper Tegiwa нов неразпечатан --> 60лв

 

Всичко задраскано е продадено. Салона е запазен. Останалите неща все още се продават и цените се коментират.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

гореЦените търпят коментар в нормални граници.

Редактирано от no1else

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. амбър малки мигачи за калниците (плоският модел какъвто е на SIR II) --> 30лв2. Волан Victor с фланеца или както там му се вика и бутона за клаксона --> 100лв3. SIR II салон за 5ген хеч включващ всички елементи (седалките са прани преди около 2 седмици когато тръгнах да го монтирам в моята кола)+ голямото JDM барче (има пукнато горе което се вижда на снимката и е сиво, но аз съм го боядисвал черно)+ подлакътник напълно здрав (беше сив аз съм го боядисвал черен)+решетки и стойки за Гатерс-ите и тн.Цена за всичко в комплект 300лв4. врати сини на свят без забележки (трябва пак да ги огледам понеже едната е в гаража на приятел) със ел.стъкла --> 50лв бройката (нямат кори)5.ел. огледала за 5ген черни + инсталацията + бутона за тях + релето --> 80лв6. Brake Stopper Tegiwa нов неразпечатан --> 60лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. амбър малки мигачи за калниците (плоският модел какъвто е на SIR II) --> 30лв2. Волан Victor с фланеца или както там му се вика и бутона за клаксона --> 100лв3. SIR II салон за 5ген хеч включващ всички елементи + решетки и стойки за Гатерс-ите и тн.Цена за всичко в комплект 200лв4. врати сини на свят без забележки (трябва пак да ги огледам понеже едната е в гаража на приятел) със ел.стъкла --> 50лв бройката (нямат кори)5.ел. огледала за 5ген черни + инсталацията + бутона за тях + релето --> 80лв6. Brake Stopper Tegiwa нов неразпечатан --> 60лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. амбър малки мигачи за калниците (плоският модел какъвто е на SIR II) --> 30лв

 

2. Волан Victor с фланеца или както там му се вика и бутона за клаксона --> 100лв

 

3. SIR II салон за 5ген хеч включващ всички елементи + решетки и стойки за Гатерс-ите и тн.

Цена за всичко в комплект 200лв --> запазен

 

4. врати сини на свят без забележки (трябва пак да ги огледам понеже едната е в гаража на приятел) със ел.стъкла --> 50лв бройката (нямат кори)

 

5.ел. огледала за 5ген черни + инсталацията + бутона за тях + релето --> 80лв

 

6. Brake Stopper Tegiwa нов неразпечатан --> 60лв --> запазен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. амбър малки мигачи за калниците (плоският модел какъвто е на SIR II) --> 30лв2. Волан Victor с фланеца или както там му се вика и бутона за клаксона --> 100лв3. врати сини на свят без забележки (трябва пак да ги огледам понеже едната е в гаража на приятел) със ел.стъкла --> 50лв бройката (нямат кори)4.ел. огледала за 5ген черни + инсталацията + бутона за тях + релето --> 80лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. амбър малки мигачи за калниците (плоският модел какъвто е на SIR II) --> 20лв2. Волан Victor с фланеца или както там му се вика и бутона за клаксона --> 80лв3. врати сини на свят без забележки (трябва пак да ги огледам понеже едната е в гаража на приятел) със ел.стъкла --> 40лв бройката (нямат кори)4.ел. огледала за 5ген черни + инсталацията + бутона за тях + релето --> 60лв 5. стопове на задните колонки за ЦР-В първа генерация --> 50лв бройката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. амбър малки мигачи за калниците (плоският модел какъвто е на SIR II) --> 20лв2. Волан Victor с фланеца или както там му се вика и бутона за клаксона --> 80лв3.ел. огледала за 5ген черни + инсталацията + бутона за тях + релето --> 60лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. амбър малки мигачи за калниците (плоският модел какъвто е на SIR II) --> 20лв2. Волан Victor с фланеца или както там му се вика и бутона за клаксона --> 80лв3.ел. огледала за 5ген черни + инсталацията + бутона за тях + релето --> 60лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...