Jump to content
Guest Hronos

Имам нова кола.

Recommended Posts

Guest Hronos
Публикувано (Редактирано)

Нали си продадох Щатъла и трябваше да го заместя с нещо а Ван ми върши идеална работа а и е много практичен,та взех че вчера се сдобих с един ОРЕЛ с ориз.

Opel Zafira 2.0 DTI

Та какво да ви кажа като за начало не може да ме впечатли особенно.Но аз пътувам страшно много и нямам избор вече при убийствено ниските печалби които се постигат на последък.

 

Дано скоро да порасна за новия Акорд Дизел.Още ми е скъпичък.

 

Ще ме извините но аз пътувам страшно много.Но въпреки това винаги съм имал поне по една Хонда в гаража си.Когато имам коли от друга марка винаги си оставям резервен вариант ако ме изостави някоя,като случая с Пежото което все още имам въпреки че искам да го продам.

Та ако светна на някой съклубар да не се чуди къв е пък тоя левак.

Редактирано от Hronos

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Хе хе хе :( Извинен си :D Да ти е честита - да не прави мизерии и да изкарваш с нея ЯКО кинти :D :DPS: кажи поне какъв цвят е, да знаем по КОЯ точно "Зафира" да НЕ псуваме :angry::blink:;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Хе хе хе......

Тъмно синя,с мюнхенски номер - "М 2002 АМ" и мисля с тоя номер да си я карам.Щатъла ми също беше от Мюнхен.

Внимавайте че е голям самолет,като смешниците от Опел клуба и аз може да пребия някоя и друга Хонда от 80-те години обаче.

Във много странни обороти върви добре обаче м/у 2300 и 4000 об. Само тука има добра динамика,надолу е мъртвец а нагоре почти не може да ходи горката стрелка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Честита да ти е!Така са печките.Аз мойта при ръчка я карах до 4600рпм, че до тогава правеше пауър. И вървеше между 2200 и 4600рпм.Иначе мах съм и правил 5200 оборота за да вида до колко може, че от 5000 и беше редлине-то :D ... Най-добро постижение до 100 правех 10,8сек.Дано да нямаш ядове, че опел не са никак ефтини за подръжка с нови части, а за тоя модел 2-ра ръка няма!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Почне ли да създава и я продавам веднага ама веднага.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Честито колега и искрено ти пожелавам някоя хондичка с диселов двигател :D Карай го зафирчето дотолкова доколкото ти е нужно и полезно :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie

Почне ли да създава и я продавам веднага ама веднага.

Вече продаде ли я бре ? :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Ха Ха, Е още не рано и е.Но пак си карам Хондата стана 2 дни.Мина ми мерака и на нея нещо.За дългите ми пътувания ще върши работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos
Отговорено (Редактирано)

Ама вече я продадох,и не искам Астра с Исузу мотор за служебна кола да купувам.Отказах се нещо.Обаче Орел-ите са добри коли,дори и новите модели. :);):cool:Изтрийте темата да не обяснявам повече,срамота.Почна да прави странна магария,Като включиш климатика и гасне.ЕЦУ-то се бъгваше нещо.Пуснаха му директен плюс на климатика и айде чао.Сутрин на студен мотор почна да цвили като кон.Ключа остава в патронника а пласмасата с копчето за централното само ми остават в ръката и трудно вадиш контактния ключ от патронника.После си сглобяваш ключа и така.Облегалките на задните седалки като минеш през 5 дупки и се откопчават и падат върху седалките ако не е седнал никой на тях.Т,ва е Екстра.А беше сладуранска ама.ОРЕЛ-че.

Редактирано от Hronos

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie

Ама вече я продадох,и не искам Астра с Исузу мотор за служебна кола да купувам.Отказах се нещо.Обаче Орел-ите са добри коли,дори и новите модели. :);):cool:

Докато са нови.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Купи си де а........... :cool:)Ти поне я видя не изглежда зле ама.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Стига бе...Мойта Астра с Исузо мотора нямаше почти никви грижи. Е корозията, заминалите амортисьори, смених де що крушка имаше, и един ремонт на тиквата че не беше читава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOGIE

Внимавайте че е голям самолет,като смешниците от Опел клуба и аз може да пребия някоя и друга Хонда от 80-те години обаче.

:cool: мойта е 86та ела да те прослушам на следващата среща :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

вече я продадох

:) Честито ;) Ето още по-голям повод да черпиш :cool:;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

За черпене си е верно.Нямаш проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...