Jump to content
ivanblg

пробелм със задни амортисъори

Recommended Posts

Здравейте,за първи път пускам тема.Реших да си сменя амортисъорите на моя сивик.Става въпрос за 6-та генерация англичанка фейслифт,5-врат хечбек.Та историята започва така.Отивам в косер и си поръчвам комплект от 4-ри амортисъора каяба.Отивам и ги взимам,обаче се оказва че предните не са същите.Връщам ги и идват точните,като с тях ми смениха и задните.Слагам предните и като дойде време за задните се оказа,че не са същите.Пак ги върнах задните,но неможаха да намерят точните за мен.Гледахме и тези за 5-та генерация,но пак нищо.Е писна ми,колата от 3 дни стои на трупче.Даже извадих амортисъора от пружината и им го занесох да го гледат на тия в косер и пак нищо.Амортисъорите имаха разлика в дължината и в самите уши(долната част).Ако някой е имал същия проблем,надявам се да помогне.Каква марка стават,че немога да си карам колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е по VIN не можаха ли да ти издирят ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не и по VIN номера неможаха да ми намерят.Казаха:ето тези излизат,но не бяха същите като дължина,а и нямаха гайката на ухото(в долната част на амортисъора).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като сменях моите задните си взех monroe и си паснаха без проблем

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това е проблема.Не искам да взимам монро.С каябата съм сигурен,че няма да стане.Все се надявах,че и друг се сблъскал с този проблем и ще помогне.Някой сменявал ли е с други марки освен с монро задните амортисъори на англичанка фейс?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...