Jump to content
valve

губене на мощност

Recommended Posts

Здравейте колеги имам едно запитване към вас?колата ми е honda civic 1.5 витек 6-та генерация двигател d15z6 от няколко дена на сам се случва следното нещо когато запаля колата тя е студена не чакам да загрее а директно потеглям на първа скорост всичко е ок и в момента когато превключа на втора и колата започва да тресе и друг път като съм тръгвал веднага не е имало проблем но сега тресе и губи мощност се едно няма достатъчно гориво прави го няколко пъти и след това всичко приключва започва да работи нормално набира както трябва и все едно нищо не е имало :)мен ме притеснява да не е започнало нещо да се разваля и да е въпрос на време да се развали ако имате идея от какво може да се получава така споделете ще съм ви благодарен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На бензин на газ ли я караш? Филтри кабели свещи сменял ли си скоро ? само на 2 ра ли се случва ?

Редактирано от Mickelangelo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На бензин на газ ли я караш? Филтри кабели свещи сменял ли си скоро ? само на 2 ра ли се случва ?

да само на бензин я карам газ нямам и само на втора се случва прави го и след това се оправя въздушен филтър съм сменил и маслен горивен не съм но мисля да го сменя тия дни и да видя дали ще се оправи аз я имам от няколко месеца но този проблем ми го прави от няколко дена

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай горивен да смениш ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...