Jump to content
Fabricio

волан за civic 99

Recommended Posts

здравейте,карам civic 6 ген английска сглобка 5 жрати след facelift 99 година,харесах си и закупих волан от civic 2006 с копчетата и еърбега,и оттук следва и въпроса ми,шлиците са точно на брои,но когато се постави волана има лек луфт,ходих при стругар и той ми каза по-добре не се занимавай,да не те 4етем по стълбовете,но някак не ми се отказва така лесно,ако някой има идея какво мога да направя по въпроса,6те съм благодарен ако благоволи да сподели,а дали ще мога да свуржа копчетата на волана кум pioneer-а ми?Ако пук някои смята ,че би могъл да пригоди въпросния волан с удоволствие ще си заплатя каквото е нуцно.Благодаря предварително за вниманието и дано съм се изразил достатъчно ясно като се има в предвид слабата ми техническа грамотност

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв луфт - без гайката мърда, така ли?Ако вътрешния диаметър е еднакъв, броя на шлиците също - стягай гайката и карай спокойно! :)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виж дали тази тема на колегата няма да ти помогне ако съм разбрал правилно какво искаш да направиш :)цък

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги,благодаря за отговорите,не става,вътрешния диаметър на новия волан е по-голям,а самата втулка е с отлят около нея материал,прилича на алуминий,но кой ги знае каква сплав са направили,така че,май ще се наложи да си търся друг,ако някой има нещо впечатляващо за продаване,да драсне на лс,още веднъж,благодаря за помощта

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...