Jump to content
Just'Do'It

Продавам джанти 15' 4x100

Recommended Posts

Здравейте, продавам лети джанти FONDAMETAL 15цола, междуболтово разтояние 4x100, 7Jx15H2, централният отвор е 67.1. Цената, която им търся е 130лв., тъй като едната е заваряна на 2 места. Другите 3 са проверени и изправени преди седмица. Една от джантите е с гума, тъй като нямаше нужда от изправяне и си остана на нея, по - желание може да се демонтира, аз я давам бонус. Препоръчително е джантите да се видят на място, за да няма после недоразумения, не е проблем и да се изпратят. Аз съм от Асеновград, телефон за връзка 0899177028, препоръчително е да се звъни до 20:00 часа.Ето и линк към снимките: http://snimka.bg/automobiles/djanti.743417

Редактирано от Just'Do'It

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, продавам лети джанти FONDAMETAL 15цола, междуболтово разтояние 4x100, 7Jx15H2, централният отвор е 67.1. Цената, която им търся е 130лв.НОВА ЦЕНА120лв., тъй като едната е заваряна на 2 места. Другите 3 са проверени и изправени преди седмица. Една от джантите е с гума, тъй като нямаше нужда от изправяне и си остана на нея, по - желание може да се демонтира, аз я давам бонус. Препоръчително е джантите да се видят на място, за да няма после недоразумения, не е проблем и да се изпратят. Аз съм от Асеновград, телефон за връзка 0899177028, препоръчително е да се звъни до 20:00 часа. Забравих да допълня, че джантите си имат пластмасови конуси от Ф67.1 на ф56.1.

 

Ето и линк към снимките: http://snimka.bg/automobiles/djanti.743417

 

up :) Редактирано от Just'Do'It

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА 100лв.!!! След празниците цената пак става 110лв.!!!

Редактирано от Just'Do'It

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горе :), цената на комплекта е 110 лв., може и 2x2. Цената за 2-те джанти е 70лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова цена на комплекта 100лв. и 70лв. за 2x2.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джантите са продадени, моля за ключ на темата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...