Jump to content
WestHam

7-ма генерация 1,6 втек

Recommended Posts

Колеги, вече писах тема за 6-та генерация, но сега имам въпроси и за 7-ма. Сивик с 1,6 втек мотора (2001-2004) някъде намирам инфо,че е 110 коня, другаде 130 и пише че едното е с икономичен втек, а другото с high preformance (или нещо такова, не съм много сигурен). Та конкретни въпроси:-какви на номерата на двигателите на това поколение сивици-разлика във втеците (малко повече инфо няма да е излишно за втек като цяло) :)-четох за колеги от форума, които не са сирурни дали втекът им работи, аз при покупка на кола каква проверка да направя, за да разбера дали работи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, вече писах тема за 6-та генерация, но сега имам въпроси и за 7-ма. Сивик с 1,6 втек мотора (2001-2004) някъде намирам инфо,че е 110 коня, другаде 130 и пише че едното е с икономичен втек, а другото с high preformance (или нещо такова, не съм много сигурен). Та конкретни въпроси:

-какви на номерата на двигателите на това поколение сивици

-разлика във втеците (малко повече инфо няма да е излишно за втек като цяло) Публикувано изображение

-четох за колеги от форума, които не са сирурни дали втекът им работи, аз при покупка на кола каква проверка да направя, за да разбера дали работи.

 

1.6 е 81 kw /110 к.с кодовете на двигателя са D16V1 и D16W7 . Различават се двата кода в зависимост от колко врати е колата Публикувано изображение ) при 7 генерация няма икономичен и high perforamnce

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...