Jump to content
m_tilev84

Проблем със запалване на автомобила

Recommended Posts

Здравейте колеги ,имам следния проблем :Вчера както си карах по околовръстно на Овощарския Институт в Пловдив се натресох в една дупка с около 110км. след около 50=60 метра колата изгасна и бях със спукана гума .След премеждия със свалянето на гумата се опитах да я запаля ,но се оказа ,че не може да запали .Светнаха ми ламптите ВСА и АБС и светеше в червено индикацията за маслото .Моля ,ако някой може да ми каже какъв би могъл да бъде проблема ще ви бъда много благодарен .Благодаря ви предварително за съдействието !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Махни CD-то, погледни в отвора и в ляво ще видиш един бутон, захванат на профил от купето - натисни го и ще запалиш! Публикувано изображение/>

П.П. Това е за Акорд 5г. - твоя кой е?

Шоков, инерционен, паник ключ май му викаха...Публикувано изображение

Редактирано от Triple X

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК Благодаря ти много колега .Днес точно това ме светнаха и в Бултрако !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте маниаци ! Закупил съм Хонда Сивик -96 от една година и досега не съм имал проблем със заплаването. Колата ми изгасна на улицата ,докато беше в движение и като изгасна ми светнаха индикацийте за маслото и за акумулатора ,след това като запали и паднаха оборотите след около 45 км каране и то4но малкопреди да я паркирам пак изгасна , а резервоара имаше около 25 л бензин, сега я палч трудно с няколко натискания на газта и след това постоянно ПАДАТ ОБОРОТИТЕ И ГАСНЕ и пак индикацийте на акумулатора и маслото светят . Какъв може да е проблема ? Благодаря Ви предварително !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...