Jump to content
ddimkata

Помощ за седалките ?

Recommended Posts

Здравейте искам да сменя неудобните седалки на моята Хонда Сивик,моля да ми кажете какви седалки мога да сложа без да се преправя нещо по колата . Извинявам се ако не е на правилното място тематаПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен ме интересува темата.....или поне тези които стават с най-малко преправяне :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Sel Sol & Prelude слагат по принцип колегите. ДелСол-ските трябва да паснат без никакво преправяне, за Прелюдските нямам представа как и колко се преправя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм със сивик и сложих седалки от дел сол.. по удобни са (по мое мнение) и са болт он ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тези,които са удобни,искат преправяне-ес 2000,прелюд.от делсол са от трън,та на глог.от 5та купе също е вариант.малко по добре са от твоите.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата е прав седалките от Дел Сол би трябвало да станат без проблем и са много удобни Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм със седалки от Интегра. Режат се заварките на релсите и на двете седалки, интегровите се заваряват на мястото на сивиковите и ето ти болт-он :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Del sol седалките са много удобни стават без преправяне, красиви са и са достъпни на около 100 лева могат да се намерят! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Del sol седалките са много удобни стават без преправяне, красиви са и са достъпни на около 100 лева могат да се намерят! :)/>

Това, че стават без преправяне е голям плюс. Обаче "удобни" и "красиви" е строго субективно. За теб може да са удобни за мен да не са - хората са с различен ръст, килограми, болежки. Най-добре е да се пробва и то на дълъг път. Може да ги почувстваш в началото удобни, пък след 30-50 км да "не можеш да си намериш място".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...