Jump to content
Guest mgnv

Vupros Za Accord

Recommended Posts

Guest mgnv

Accorda mi e s dvigatel F20Z1 i ponqkoga gubi niski oboroti-zagluhva,padat do 200-300,kachvat se na 800-1000 i otnovo...ili na svoboden hod durji 1500-1700 i kato natisna gazta otdolo na gore sa opravqt. kazaha mi 4e el.ustroistvoto na injectiona ne e v red i e za smqna-okolo 260lv. taka li e i ne moje li da se opravqt/regulirat oborotite

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Mislja che problema e otstranim bez da kupuvash tozi detail (IACV). :P .ima varianti na IACV koito ne sa kapsulovani i se otvarjat.edno pochistvane v 90% ot sluchaite vurshi rabota.Druga vuzmozhna prichina e nisko nivo na ohladitelnata technost (vizh v radiatora a ne v prelivnika).IACV se namira na nivito na kapachkata na radiatora i ako nivoto e nisko toj ne se zagrjava ot antifriza a ot vuzduha v ohladitelnata sistema. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mgnv

Merci za otgovorite. Nqmam AGU, a si i mislq 4e ne e dobra ideq da sloja??? Ne sum siguren dali IACV e kapsulovan, no ne znam kak da go demontiram ot injectiona-strah me e da ne go s4upq.na rezba li e??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Titi-Honda

Бате все пак хвьрли едно око и на мотор4ето за жьздух което ти определя оборотите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kalmara

Бате все пак хвьрли едно око и на мотор4ето за жьздух което ти определя оборотите

Бате, а ти от къде по дяволите я изкопа тая тема от преди 4 години и кусур ?! Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...