Jump to content

Recommended Posts

1. Дата: незнайна2. Повод за контакта Ви с нас / Предмет на сделката: 2 гуми 14ки3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти/хонда/услуги: Не съм доволен4. Оценка за нашето отношение към Вас: Не съм доволен5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: Гумаджия местен6. Препоръки към нас, ако има такива: не лъжете така и бъдете по коректен7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас:- При нужда... - никога не бих се обърнал към "CIvic WizZ" и бих използвал отново техните услуги и авточасти: Не никога повече.Описание на сделката:Благодаря на колегата от Добрич CIvic WizZ че ми продаде 2 гуми 14ки за 60лв (в обявата бяха 55лв,но като отидох да ги взема от Еконта се оказа че по пътя са станали вече 60лв),които за нищо не стават!!!/> Платих 60 лв за гумите и 12 лв доставка. Видимо гумите имаха някакъв грайфер и ги взех. Седяха 1 месец вкъщи и за първа пролет реших да ги слагам и к'во се оказа, не само че гумите не са в "много добро състояние" (така пишеше в обявата) ами и са износени толкова неравномерно, че не стават за каране. След 100 км/ч предницата почва да тресе зверски ..... гумите са за боклука. Звънях му да му ги върна той да си ги кара "хубавите гуми" но не пожела да вдигне телефона. До сега съм към 100 кинта набутан заради него. Да е жив и здрав ;)/>Moмчета аз ги видях гумите, преди да ги взема. На пръв поглед ми се видяха що годе добре (3-4 мм грайфер) и ги платих. И когато отидох да ги слагам на вулканизатора думите на момчето бяха: "От кой ги купи тия гуми?Ела да ги видиш, според мен са за боклука". И се оказа прав,не знам на к'ва кола са ги карали явно е била с изтървали амортисьори да ги износи толкова гадно неравномерно (на вълни) или са карани доста обиколки на писта с яко спирачки, ръчни и т.н. ..... от яд отидох на един път и имаше задна-първа прекъсвач и пушилки поне малко да си направя кефа така или иначе съм се набутал :)My link ето я и обявата ;)

Редактирано от atoma
Шаблона е задължителен колега!!!
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...