Jump to content
paRADOx

Месечна среща София

Recommended Posts

Много бмвта бре момчета............................... следващия месец имам път към софия.............ще се постарая и аз да дойда на месечната да ги засеча тези бимери :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има клип на белия дзвер VS боби на 400м.

Аз стоя на 400тния метър и снимам :D/>

Защото нали това е идеята, а не на ~250м там на булгара :D

Редактирано от www.spirit

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

15,5+ дзверове :lol: и за да не прекалявам с офф-а имаше мн хубава фц рх7 мазда на булгара

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата среща на която съм идвал и беше изключително добра ! Направо се наситих на гонки за седмици напред ...А някой знае ли колко мощни бяха БМВ-тата там и белия сивик 5-та, който ги биеше всичките ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има клип на белия дзвер VS боби на 400м.

Аз стоя на 400тния метър и снимам Публикувано изображение/>

Защото нали това е идеята, а не на ~250м там на булгара Публикувано изображение

 

Лелеее на Бобката колата е страхотна ми 1120 кг е все пак а върви на грам да му се на види ООООбичам я тая кола !!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

15,5+ дзверове :lol:/>/>/>/>

Защо мислиш така при положение,че на Краси колата има записано време 14.8 на Божурище.Това че е по-бърз от мен на 400м. в момента е факт,но лесно ще поправя резултата ;)/>/>/> .П.С. Незнам защо се дразниш при полжение,че следва стъпките на твоята Б16.
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се дразня бе Боби :) наливам масло в огъня трябва да се подържа спорта хаха пък и вярвам във възможностите на Радо

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спорът B vs D не е приключил. Обещавам развитие по темата, и то конкретно с тази B16-ка, заради която ме нахраниха че съм падал от "стокова В - серия".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук нещата станаха сериозни... аз ще остана безмълвен Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе да сме реалисти колкото и да е грозна шприцованата бегачка, си върви много мъжката :)

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошо , лошо . Отново има дупка в развитието на хондите в София . Стокова b16 ска да е най - бързата кола на месечна среща... :)/> че полудея , добре , че не е наминало някое саксо със дълги скорости , че тогава ще станем за срам и Пешо с 106-цата не е прочел , че има месечна среща там , че ще свали бутилката с нитрото да не тежи и атмосферен ще пръсне всички хонди :(/>

Редактирано от rocnogap
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@'rocnogap' ХАхААхахАхахахАаа! Скоро не бях чел толкова смешно изказване. За твое сведение на тази среща имаше VTS, М-Power и пр. А ако говориш за онзи пич със стоковото 106, което припадна с 3 коли от моят CRX на по-миналата среща...значи много ги знаеш и разбираш колите по София...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По запознатите хора знаят за кой Пешо и коя 106-ца говоря ;) и защо споменавам и Saxo (ribata) от преди време ;)пп. Повярвай ми доста добре знам и разбирам колите по София ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На срещата имаше много по-мощни и по-бързи коли от въпросната B16-ка. Просто момчетата не се хабят на такива събития, а идват да гледат сеир.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле като гледам изказванията за немските коли и в часнoст за БМВ направо ми умря желaнието дa идвам на другата среща, а имах желание

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчето със Б16-ската винаги е готов да застане за стартове с всеки за сверка, а не като някои колеги.На 20-ти ще е на Дупница.Егоцентрик, пича не можа да вкара скорост за това го изкантари е46-цата иначе я бие :)Със м5-цата караха на Булгара там го бие, на 402м не знам как ще са.А дали се пускаха вчера не помня!И другите М3-ки които бяха там му отказаха старт.

Редактирано от fakel4e

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С коя м5ца е карал? И как вървят на булгара(то там е супер прашно и късо)...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зеленият М-повер.На 400 метра се пускаха въпросната М-ка срещу Рекса на Митко(старозагорския) Рекса бие М-ката ето клип:http://www.youtube.com/watch?v=qTq67dPh1Vw Има и клип Рекса срещу Б16ската

Редактирано от fakel4e

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале, мале пак се подхвана тема на кой колата колко върви... Аз все пак си мисля, че се събираме, защото сме фенове на марката, а не да видим кой е с най-бързата Хонда, или БМВ, или Опел и т.н. Публикувано изображение

Ако все пак не съм прав ще си изтърпя критиката... Публикувано изображение

Редактирано от trifon.trifonov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зеленият М-повер.На 400 метра се пускаха въпросната М-ка срещу Рекса на Митко(старозагорския) Рекса бие М-ката ето клип:

Има и клип Рекса срещу Б16ската
Митака каза, че М5-та е дала доста по-късно всичката газ и затова резултата е такъв. При 2-рия старт са вървели абсолютно равно до 160 км/ч.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мале малеееее какви страсти какво нещо... кутията ми е пред разпад и карам на колектор на 40мм !!! и аз да се оправдая поне всички се оправдават... не че ме боли к*ра дали бия или падам... важното е газ да се дава :plane::starwars::tease:

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале, мале пак се подхвана тема на кой колата колко върви... Аз все пак си мисля, че се събираме, защото сме фенове на марката, а не да видим кой е с най-бързата Хонда, или БМВ, или Опел и т.н. Публикувано изображение

Ако все пак не съм прав ще си изтърпя критиката... Публикувано изображение

 

Напълно те покрепям колега, аз нищо, че карам бмв карах 7 години хонда и много ги харесвам, ако са всички колеги тук като теб, с удовоствие ще идвам да погледам машините ви, даже ще спра някаде по далеч да не преча като дойда с бмв-то Редактирано от west bam
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото нали това е идеята, а не на ~250м там на булгара :D/>

 

На булгара има място за 402м драг. От ъгъла на острова до трафопоста са г/д толкова. Проблема са бабуната и завоя след това.

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има за 17+ сек. коли.. искам да те видя как ще земеш завоя като пуснеш газта в края на жълтата черта,а километража показва 150++++

Редактирано от murdera
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има за 17+ сек. коли.. искам да те видя как ще земеш завоя като пуснеш газта в края на жълтата черта,а километража показва 150++++

Стига да имаш спирачки, не е невъзможно. Но за по-бързите коли, си е опасничко, да.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има за 17+ сек. коли.. искам да те видя как ще земеш завоя като пуснеш газта в края на жълтата черта,а километража показва 150++++

А те са много на месечните срещи :D :D :D
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз с моята д13-ка може и да спра :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно въпросче относно месечната среща за месец април, която трябва да е на 28 април. По същото време ще е драга на Сливен, та ще има ли среща на 28 или ще е по-рано?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...