Jump to content
Guest _Daniel

Гарнитура за картер на Д13Б2

Recommended Posts

Guest _Daniel

Здрасти, Може ли да ми кажете дали Сивик Д13Б2 (94-та година) има гаринутра на картера? Питах в магазаин за авточасти и ми казаха, че е със силикон. След това я закарах на един майстор, и според него има гарнитура и тя е за смяна(изпуска по малко масло). Възможно ли е на моята да е слагана гарнитура от Д15Б2 или тия в магазина са некадърни?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest cls

Има гарнитура как да няма.Поне на моята е така,а моята е същата като твоята и оттам нали се сещаш на къде отиват нещата :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ивайло Петков

Здрасти, Може ли да ми кажете дали Сивик Д13Б2 (94-та година) има гаринутра на картера? Питах в магазаин за авточасти и ми казаха, че е със силикон. След това я закарах на един майстор, и според него има гарнитура и тя е за смяна(изпуска по малко масло). Възможно ли е на моята да е слагана гарнитура от Д15Б2 или тия в магазина са некадърни?

Имай едно наум за майсторите - преди години имах такъв проблем на Полото си, смених гарнитурата (УЖАС - майсторите се видяха в чудо и даже един гений искаше да сваля скоростната кутия защото не знаеше за един прорез в маховика ли беше).Само дето теча не спря и така си карах сума ти години - загубата е нищожна, но е дразнещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest _Daniel

Здрасти, Може ли да ми кажете дали Сивик Д13Б2 (94-та година) има гаринутра на картера? Питах в магазаин за авточасти и ми казаха, че е със силикон. След това я закарах на един майстор, и според него има гарнитура и тя е за смяна(изпуска по малко масло). Възможно ли е на моята да е слагана гарнитура от Д15Б2 или тия в магазина са некадърни?

Имай едно наум за майсторите - преди години имах такъв проблем на Полото си, смених гарнитурата (УЖАС - майсторите се видяха в чудо и даже един гений искаше да сваля скоростната кутия защото не знаеше за един прорез в маховика ли беше).Само дето теча не спря и така си карах сума ти години - загубата е нищожна, но е дразнещо.
Да това ми каза и майстора - няма смисъл да се сменя, защтото пуска по много малко, но пък е дразнещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...