Jump to content
malini

Гуми Bridgestone Potenza 88Y 225/40/18 с лети джанти от Honda ( Хонда ) Civic Type R

Recommended Posts

Гуми Bridgestone Potenza RE050A с размери 225/40/18, индекс 88Y от Honda Civic Type R 8-мо поколение/генерация. Гумите BRIDGESTONE Potenza RE 050А са предназначени за средният, най-разпространен клас леки автомобили. Летните гуми BRIDGESTONE Potenza RE 050 са с по-ниско ниво на шум при движение и подобрена издръжливост на всякакви летни условия. Искате да развивате скорости до 300 км/ч? Това няма да е проблем с гумата BRIDGESTONE Potenza RE 050А. Made in Japan. Летите джанти са 18 цола, 5x114.3, 18x7.5 inch, 7.5jjx18 +60 offset, с червеното лого върху капачките на Honda Type R. Гумите и джантите са като нови. Употребата им се състои в поставянето им завода на Хонда в Англия, качването и доставката с автовоз до България, демонтирането им и поставянето на други в магазина, което значи ползване най-много 5 км. Гумите с джантите са подходящи най-вече за Honda автомобили, на които биха паснали или на всеки друг автомобил ако бъдат сменени капачките. Гумите чисто нови са по 300 лева бройката, аз ги хващам на 4x180=720лв., те си минават като нови, то се вижда и от снимките. Още им стои заводската маркировка по тях. Джантите са по 1023лв. бройката с поръчка, аз ги хващам на 4х600=2400лв. Гуми и джанти в комплект: Гуми по 150лв. бройката, джанти 550лв. бройката, обща цена на комплекта: 2800лв.Снимки тук: http://imageshack.us/g/1/10045910/

Редактирано от malini

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Гумите са продадени, останаха джантите. Джантите са по 1023лв. бройката с поръчка, аз ги хващам на 4х510=2040лв.Снимки тук: http://imageshack.us/g/1/10085182/

Редактирано от malini

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

.

Редактирано от malini

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последна крайна цена 1300лв.

Редактирано от malini

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...