Jump to content
x-stream

къде да си правим хондите в Русе

Recommended Posts

имам Хонда стрийм от 1година.Още като я купих и сложих газ.Сега е на 165 000км. и нещо взе да прекъсва.Изминал съм около 40 000км.Уретбата я потдържам и сменям филтри.Някой има ли опит с това?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ако има проблем с газовата има само един истински техник Стоичо на международното

Редактирано от MIYAMOTO
Не се ли научи да не цитираш предходно мнение???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ако е тази Хонда за която си мисля е с газово Заволи. То в Русе има всичко на всичко 4-5 стриймаАко отидеш при Стойчо, ще се понамръщи тъй като газаджиите не обичат много много да човъркат други марки инжекционни. Ако си с Заволи....и аз карам с такава уредба и до няколко дни ще си вържа диагностиката да видя какво става, че ми е любопитно./поне засега мойта няма проблеми, но е от скоро/Сам можеш да си провериш кабели, свещи. Газовите уредби са по капризни от бензина и може от тях (кабели, свещи) да имаш проблем.

Редактирано от MIYAMOTO
Цитат на предходно мнение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всичко съм проверил,което е в моята компетенция.Май ще излезе,че трябва да се регулират клапани,защото и на бензин не е много ок.Колкото до Стойчо-той ще я погледне,нищо ,че не я е слагал той,но не мисля,че е от газта.

Ако е тази Хонда за която си мисля е с газово Заволи. То в Русе има всичко на всичко 4-5 стриймаАко отидеш при Стойчо, ще се понамръщи тъй като газаджиите не обичат много много да човъркат други марки инжекционни. Ако си с Заволи....и аз карам с такава уредба и до няколко дни ще си вържа диагностиката да видя какво става, че ми е любопитно./поне засега мойта няма проблеми, но е от скоро/Сам можеш да си провериш кабели, свещи. Газовите уредби са по капризни от бензина и може от тях (кабели, свещи) да имаш проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всичко съм проверил,което е в моята компетенция.Май ще излезе,че трябва да се регулират клапани,защото и на бензин не е много ок.Колкото до Стойчо-той ще я погледне,нищо ,че не я е слагал той,но не мисля,че е от газта.

 

Ако за 40к на газ не си регулирал.....наистина може да излезе от това.Това е направо недопустимо. За тези хонди се препоръчва по-често реглаж, особенно на газ.Колите на газ им потъват клапаните. Газта не е хубаво нещо, ама таз цена на бензина. Въпреки , че и аз карам на газ не съм много убеден след 50к дали си на далавера, като се има впредвид нанесените щети (гърнета, дюзи, мотор) - като теглиш чертата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом не можете да се научите,че последно мнение НЕ СЕ ЦИТИРА,с тази тема до тук :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...