Jump to content
nTk

какво мислите за тази?

Recommended Posts

Здравейте! Чисто нов съм във форума.От няколко месеца избирам кола и се спрях на сивик 7ма генерация! Искам да попитам какво да търся при огледа, за евентуално слаби места, които да търся! От Чирпан съм, наблизо ми е автоборсата в Труд, а там видях тази : http://www.cars.bg/u879852 . Надявам се да погнетее при избора! Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Чисто нов съм във форума.От няколко месеца избирам кола и се спрях на сивик 7ма генерация! Искам да попитам какво да търся при огледа, за евентуално слаби места, които да търся! От Чирпан съм, наблизо ми е автоборсата в Труд, а там видях тази : http://www.cars.bg/u879852 . Надявам се да погнетее при избора! Благодаря!

Добър избор на мотор , слаби места предни амортисьори пробвай и реглажа на светлините от вътре , реиката също е слабо място покараи я малко и така .Като цяло добър избор мисля че девойките от Чирпан ще се зарадват на поканата да ги повозиш .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В раздела продава гледах доста добре поддържана такава Civic 7 ген. EP2 1.6 V-tec, 2003г. Може да се чуеш с колегата, така ще разчиташ по-малко на късмета си да уцелиш читава бройка от автокъща.Успех и късмет при покупката.

Редактирано от Niki_V

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В раздела продава гледах доста добре поддържана такава Civic 7 ген. EP2 1.6 V-tec, 2003г. Може да се чуеш с колегата, така ще разчиташ по-малко на късмета си да уцелиш читава бройка от автокъща.Успех и късмет при покупката.

NIki_V, аз също я гледам от доста време! Много ми харесва, аз така или иначе мислех за газов инжекцион, но хавата е такава,че от 5.5к лв средно до 7.2 разликата е голяма! Вярно автомобилът е обслужен по възможно най-добрият начин преди продажба, но разликата в сумата е сериозна.Аз имам идея да взема нещо, което постепенно да обслужа - това е!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...