Jump to content
Guest golf_killer

D15b2->d16z2

Recommended Posts

Guest golf_killer

Zdraveite!Nqkoi moje li da mi dade malko info dali moga da smenq d15b2 s d16z2,v smisal dali ste pasne na kupeto (civic 93-a) i dali ste trqbva da se smenq i skorostna kutiq eventualno.Blagodarq predvaritelno !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Лошото е че все още май никой не го е правил от наще хора....... Има огромен шанс да стане с изключение на 1 тампон, но иначе като цяло би трябвало да няма проблем. Чакаме включване опт пловдивски Драго да каже как влиза Д16А8 и ако няма особени ядове ти остава една конверсия към пълен инжекцион и ЕЦУ от въпросниа д16А6/з2 и си готов.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

И пиши на кирилица, моля. Тук е задължително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

Лошото е че все още май никой не го е правил от наще хора....... Има огромен шанс да стане с изключение на 1 тампон, но иначе като цяло би трябвало да няма проблем. Чакаме включване опт пловдивски Драго да каже как влиза Д16А8 и ако няма особени ядове ти остава една конверсия към пълен инжекцион и ЕЦУ от въпросниа д16А6/з2 и си готов.

еее как да няма бре Емо :) ако не сменяш скоростите става по-лесно, само сменяш феродовия и си 6 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

оооооо баце съвсем те забравих...... приеми мойте най-искрени извинения. То така или иначе по-добре да не сменяш скоростите че нали едните са с жило, а другите с хидравлика на съединителя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest golf_killer

Първо сори за кирилицата не знаех,че е задължително,а и съм нов потребител...Между другото едно голямо БРАВО за сайта и форума - мн му се изкефих :lol: а смяната на двигателя поне засега се отложи щото въпросният d16z2 се оказа без компютър,което в момента ме кара да мисля за мини ми суап,надявам се някой да го е правил и да пусне някакво инфо,за което ще съм много благодарен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

липсата на компютър не трябва да те спира :lol:Домързяло те е да потърсишмалко, ама хайде нали сме добрички ;)мини-ми'та сме правили няколко, но ти си с моно-инжекцион и да ти кажа е доста безмислено ако останеш с него. ако пък смениш инжекциона и сложиш втек глава, цената ще е почти като да вземеш д16-ката. Вярно, за ускорение Д15втек ще бие д16з2, но....... абе д16-ката си е д16-ка ;) Незнам кое от двете ще ти е по-изгодно и удобно конкретно за теб, но и в двата случая инсталацията ти ще трябва да се преработи за пълен инжекцион.Една друга гъзарийка на д16-ката е че за нея се намират и мотовилки и бутала.... това ако някой ден решиш да подминеш атмосферното налягане ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_mi6o

, но....... абе д16-ката си е д16-ка ;) .......

:lol: , ДААААААААААААА и някой казват 4е 100 куб са нищо, ама са си разлика.как и да го въртя и да го смятам с 1,6 сметките ми поне на хартия са по-добри в резултатите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

липсата на компютър не трябва да те спира ;)Домързяло те е да потърсишмалко, ама хайде нали сме добрички ;)мини-ми'та сме правили няколко, но ти си с моно-инжекцион и да ти кажа е доста безмислено ако останеш с него. ако пък смениш инжекциона и сложиш втек глава, цената ще е почти като да вземеш д16-ката. Вярно, за ускорение Д15втек ще бие д16з2, но....... абе д16-ката си е д16-ка ;) Незнам кое от двете ще ти е по-изгодно и удобно конкретно за теб, но и в двата случая инсталацията ти ще трябва да се преработи за пълен инжекцион.Една друга гъзарийка на д16-ката е че за нея се намират и мотовилки и бутала.... това ако някой ден решиш да подминеш атмосферното налягане ;)

и ако намериш скорости от Д14А1 - ти гарантирам 15 сек на 400м ;);):lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest golf_killer

Последните няколко дни прочетох доста интересни неща тук и много се кефя защото има наистина много полезна информация.Видях нещо за Д15Б2 където не се сменя главата а се сменя моно-то със пълна инжекция,само че тогава ми заби рс-то и ...честно казано се позагубих из форума....Това което не разбрах е дали може да стане същото със сивик 5 ген. и ако е така кой може да 'удари едно рамо' да се осъществи суап-а,а и евентуално къде мога да намеря необходимите части.Между другото съм от Варна.Това е засега,има още доста неща за които мога да питам но не искам да нахалствам с всичко наведнъж

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

това което си споменах на лични.....гледайте Темата за "полезни теми" :worthy:http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=7390там си има и на 4ген как се прави ( на български) и на 5ген.... то е почти еднакво де, ама :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...