Jump to content
Guest edikoisi

75hp-90hp

Recommended Posts

Guest pesho2

моя е така - разлика има...

От къде да я взема в София тази гарнитура - не ми се чака с наложен платеж от УСА да дойде примерно и т.н.?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

моя е така - разлика има...

От къде да я взема в София тази гарнитура - не ми се чака с наложен платеж от УСА да дойде примерно и т.н.?
от бултрако. идват за около седмица. Другия вариант е да сложиш силикон за гарнитури...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои беше си я преправял.........имаше и тема из форума

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне 7-8 съм изпилил :D С пове4ко мерак не си ли4и 4е е пипано :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest rulemaker

А някой може ли да ми я поръча и да ми я изпрати, защото тук ми обясняват че не им се разправяло с такива дреболии пък и не знаели дали могат да я намерят и трябвало от представителство на Хонда да си я поръчам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

еми от там де. Намираш телефона, поръчваш си я и си готов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчах си гарнитура за д14а4, а те ми изпратиха за д14а3, какво да правя, да я дам да ми я изпилят или ...?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги.Искам да попитам дали има разлика в разхода на гориво и то с колко.Мерси предварително. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest хари7

Ми Бяла/Рс/-Бургас,със саморъ4но пълнене до преливника все на една цена на бензина на Лукойл,ми даде 5.577..л ,с 2-ма души /аз и още един/,и 2 сака.Пове4ето съм карал със 100км/4ас,а на моменти и със 140-150.Това след смяна на гарнитурата,за преди нямам засе4ки-нека каже някой който не е сменял още,и е заси4ал..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте пичове фенове на Х О Н Д А първо весела коледа и щаслива нова година и.......Искам да попитам моя двигател е Д14А3 и съм решил да си сменя гарнитурата с такава от Д14А4 но си карам колата основно на газ и съм с обикновенна газова уредба ЛОВАТО с плочка това дали ще е проблем аз мисля че не но искам да чуя и вие какво ще ме посъветвате и някой коийто го е направил нека да опише точно как се е променила колата (дига повече ускорява повече разход и общи впечатления )благодаря ви предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мойта си я изпилих и не съжелявам.Има голяма разлика.Но когато я палнах днес след 1-2 секунди угасна.Втория път нямаше пролеми.Незнам дали е от това или от студа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А да попитам,като се отвори клапата вижда ли се този отвор.Аз като я отворя клапата се виждат направо колекторите.Така ли трябва да бъде?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека някой ако знае да каже за Д14А3 номер на шаси на гарнитурата която трябва да се сложи за да стане 90 коня

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=32052Пробвай с този номер за D14A4.16176-P2A-004Информация: ЦЪК (подробно ЦЪК)Щракваш на сивик отдолу и излиза Д14А4,който е 90 коня.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте клолеги , от скоро карам Хонда D14Z3 , 75 коня 2000г. Прочетох темата и реших да пробвам ,аз лично свалих дроселивите клапи свалих тази прословута гарнитура отвора ми беше 26 мм. е сега е 57 мм.– (максималния) Изрязах си нова гарнитурка от картонче малко графитна смазка ( грес ) може и силикон . Разликата е голяма , над 3000 като я смачкам много по бързо оскорява , супер е , а какъв ще е разхода още назнам . Така че лично моето мнение е не си давайте парите за други гарнитури а си направете нови ,не е толкова трудно колкото звучи . ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...