Jump to content
Guest Tino

Не ви ли дразни кражбата?

Recommended Posts

Guest Tino
Публикувано (Редактирано)

Здравейте всички,създавам тема която ще включи не само нашите любими хонди , но и някой така старателно крадящи :rolleyes: марки от Хонда. Въпроса ми е закакво изобщо се мъчат да правят коли , които вече са измислени , защо не си напънат мозаците защото са много велики и не измислят собствен дизайн и изработка на колите им :P Ще започна с факти

Всеки или повечето знаят вече за съществуващия нов модел на Honda , а именно Jazz Публикувано изображение .Джазчето е създадено така да се каже универсално,предлага възможност за товарна кола с 1.5 кубиковата си покривност , семйна кола , перфектна градска кола с минималния си разход от 6.2 , 6,5 разход на 100км(това е доказано) , но и възможност по каталог разхода да спадне до 5.5 , ако не се лъжа. И още много други възможности,1.4 литровия двигател с нагледно малкото 83 кончета позволява дивашко напреварване по магистралите със 180-200,ако не и повече километри.Също така съчетава в интериора си не като екстри климатик, CD устройство с 4х50(мисля,може и повече да са) тонколонки,разположени на вратите.Също така задвижването на волана се извършва по електричен път който позолява много по лесното му развъртане,а при високи скорости волана става все по-тежък за да няма случайно завъртане , което при 160 км/ч би било фатално :P Абе с малко думи кола която така капризния европеец желае стремглаво да бъде осъществена и ето компанията Хонда през 2002 година създаде такъв автомобил и в момента е едни от най-продаваните в цяла Европа. И ето го и проблема който възниква , сами се досещата че не може Хонда да отрепи пазара и да завладее толкова много клиенти,затова се намериха конкурентни фирми които не бяха способни да създадат такъв автомобил,затова копираха до голяма степен Малко Големия Джаз :D

Ето го единя от кокурентите Тойота Корола Версо тук съвсем очевидно се вижда приликата с Джаза,да не говорим че скъсения и отцепен задник почти е едно към едно с този на Хонда-та :cool:

Ето и А-класата на мерцедес :P

И т.н. да не говорим че не е само джаза модела на Хонда който така успешно копират някой :P За съжеление не можеш да ги съдиш такива , те вече са се осъдили копирайки и доказали че има по-добри батковци от тях :lol:

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sanders

не ме дразни, щом копиарт значи признават достойнствата на хонда и собствената си неспособност!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOGIE
Отговорено (Редактирано)

Копиране????????????Извиниявай но си в дълбока заблуда приятел, ти иявно никога не си имал шанс да седнеш в А-Класа на МЕРЦЕДЕС.АЗ СЕ ЗАКЛЕВАМ ЧЕ А-КЛАСАТА НЕ Е КОЛА, ТОВА Е НАЙ ИДИОТСКАТА МАШИНА, ТОВА Е ЕДНА ОТ ПРИЧИНИТЕ ДА МРАЗЯ МЕРЦЕДЕС, ЗА ДВА ЧАСА В КОИТО Я КАРАХ САМ СЕ ЧУДИЛ НА ПРОСТОТИЯТА И ПСУВАЛ ПОВЕЧЕ ОТ КОЛКОТО ЕДНА ГОДИНА В КАЗАРМАТА. АКО ТОВА Е МЕРЦЕДЕС ТО АЗ ОЦХАКВАМ ТЕХНИЯ ФАЛИТ В НАЙ-СКОРО ВРЕМЕ. ОЩЕ ЕДИН ПЪТ А-КЛАСАТА НА МЕРЦЕДЕС НЕ Е КОЛА.

Редактирано от BOGIE

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Буги , приятел аз не съм казал нещо по различно :cool: мерцедес са копирали от Джаз-а не Хонда от цедесите :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

мерцедес са копирали от Джаз-а не Хонда от цедесите :cool:

Глупаво е да се твърди подобно нещо, по простата причина че А-класа 1-во поколение се появи още през 1998-а година (а току що излезна ВТОРОТО поколение А клас), докато JAZZ (FIT за Япония) се появи 2001-а година, така че.... :lol: И по отношение на дизайн Аз лично НЕ намирам никакви прилики за които ми говориш между двата автомобила, освен подобната "еднообемна" форма на купето :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest F18 Hornet
Отговорено (Редактирано)

По принцип японците са най-яките в промишления шпионаж -ама и това е част от играта-друг е въпроса ,че са работяги -не лежат на стари лаври и наистина усещат кое е с потенциал и го развиват.P.S. :cool: Да си виждал японец без апарат-всичко фотат :rolleyes: . А за конкретния случай не се наемам да говоря ,пък и не ми допада модата на големите фарове- за това съм и с култовата 5-та генерация :lol::D .Алфа 156 ,Прелюда 4 генерация, Акура TSX -никога не ми омръзва да ги гледам.

Редактирано от F18 Hornet

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...