Jump to content
Jordanow

Въпрос спрямо инсталацията

Recommended Posts

Здравейте колеги ! Въпроса ми е следния: може ли някой да ми даде информация за смяната на ел.инсталацията. Като започнем от бушончетата и стигнем до кабелчетата за плафона в багажника Публикувано изображение

Ще съм много благодарен ако можете да ми помогнете с малко инфо, или да ме насочите към някой който го е правил. Благодаря предварително.

 

 

Поздрави !!! Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че ако ще го правиш е най-добре да си вземеш цяла готова инсталация и след това поетапно да започнеш да махаш старата и да поставяш новата на нейно място :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е добра колега но от къде да си набавя готова инсталация ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продават се доста коли на части във форума, само се съобрази с обд-то на компютъра ти и ако си втек или втек-е имаш няколко допълнителни букси, също така и ламбда сондата. Ако питаш мен най-добре си намери от същата като твоята кола инсталация щом си решил да я сменяш. А каква е причината за смяната?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Причината колега, е че бях решил да я шумо-топло изолирам, но след като я поразглобих и видях доста стари и снаждани кабели реших че едно подновяване и подсилване(на аудио кабелаците) ще й дойде добре :) защото по моя преценка предния й собственик е "правил" всичко с подръчни материали .... и не ми вдъхва доверие ... П.С. не е витек ... скромничка д13ка е :) но е решила да пораства след няколко месеца ;д

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...