Jump to content
Guest Stass

Paintball

Recommended Posts

Guest Stass

Носят се слухове , че на летището в Божурище правели пейнтбол игрище ? Някой който скоро е ходил на там да има повече инфо ?И ако наистина има такова нещо , дали да не си спретнем едни отбор на Хондафеновете и примерно да предизвикаме голфаджиите :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

ХА ха ха много интересно звучи :cool::rolleyes: интересно предложение но за съжаление аз не зная за божурище, знам че беше на витоша.Цените беха около 10-15лв барабар със всичко шлемове и т.н плюс определен брои топчета и после ако си ги изхарчиш се доплащаха по 5 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martinez

Идеята е супер яка :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Се ми се е искало да пострелям по някой :cool: А по някой гомнари още повече :lol::D:P:P:P Може идеята е яка , ама Стасе нали знаеш че трудно се взимат решения :P Ако се съберем яка групичка :P екстра :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest civic 1.5 cx

ДААААА. искам да трепам голфаджии. с двете ръце съм за. айде верно да се съберем няква тайфа и ако наистина съществува това нещо да идем. мисля че ще е забавно. айде сериозно да решим нещо :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emko

те голф-аджии мноу на мразят нас :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martinez

Само кажете кога... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

те голф-аджии мноу на мразят нас :rolleyes:

таман лесно ще се поддадат на провокации ! :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik
:rolleyes: ми ако става вапрос за paintball питайте бе :cool: аз почти всяка неделя ходя да се пуцам ама всеки път на различно място в смисал че си караме пушките кадето ние си искамедаже и в южния парк сме се стреляли

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mba

аууууууууууу, приятели ми това е off topic :P:lol::P:rolleyes::D:P:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

:P ми ако става вапрос за paintball питайте бе :P аз почти всяка неделя ходя да се пуцам ама всеки път на различно място в смисал че си караме пушките кадето ние си искамедаже и в южния парк сме се стреляли

Колега, ако не се лъжа нещо такова говорихме на срещичката във Враца :P Аз съм навитак, дори и ние си да се разделим на 2 отбора :lol: Ще падне цапаница :P Tino облечи си по-мръсни дрехи, защото си мой :rolleyes::P:P;););) и после :cool::D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

:P  ми ако става вапрос за paintball питайте бе  :P аз почти всяка неделя ходя да се пуцам ама всеки път на различно място в смисал че си караме пушките кадето ние си искамедаже и в южния парк сме се стреляли

Колега, ако не се лъжа нещо такова говорихме на срещичката във Враца :P Аз съм навитак, дори и ние си да се разделим на 2 отбора :lol: Ще падне цапаница :P Tino облечи си по-мръсни дрехи, защото си мой :rolleyes::P:P;););) и после :cool::D:P
там в Борован имаше прекрасни развалини за paintball просто по хубаво място не съм виждал за игра чеснотака че може да се направи едно ходене до там ако не се лъжа беше на 25 км. от Враца ама ще стане супер игра пък и среща във Враца ще спретнемно ме съмнява да има достатъчно навитаци да бият път до там ..... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Аз съм навит , но чак след националната среща :cool: Но от къде ще вземем пушки ??? :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

Аз съм навит , но чак след националната среща ;) Но от къде ще вземем пушки ??? :ph34r:

и аз мисля че след националната ще е по добреаз ще имам грижата за пушките и монициите единствено трябва да знам горе долу колко човека ще сме да знам колко патрона да поръчам че да не взема много повече от колкото ще изстреляме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

там в Борован имаше прекрасни развалини за paintball просто по хубаво място не съм виждал за игра чеснотака че може да се направи едно ходене до там ако не се лъжа беше на 25 км. от Враца ...

Тука-тука е растоянието, колкото до местата - не си виждал стария МЕСОКОМБИНАТ във Враца ;) Повярвай ми, че е супер декор за военен екшън в стил РАМБО ;) Ама в крайна сметка където и да е - ще ми се да попуцаме и да се намърляме яко :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Добре ама то трява и специално облекло, че като те шибне тоя куршум не само цапа... :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest I-style
Отговорено (Редактирано)

Izviniavam se za latinicata.Neshto v tazi temi4ka ne zabeliazvam ostrata kritika na VICTOR i na ADH otnosno offtopicite. A taka kato ia 4eta tazi teme tia nai ve4e kasae avtomobilite HONDA.ADH, Victor-e ia se stegnete malko mom4eta i kato bu4ite za offtopicite i za tamite izvyn preostranstvoto HONDA bu4ete po vsi4ki a ne po opredeleni, zashtoto kato biha spomenal, mai tuka vsi4ki sme ravni, no edni sme po- ravni :ph34r:;););););):):):D;);););):(:):):D;);););););):):D;););)

Редактирано от I-style

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Red!

Здравейте,аз за първи път ще си позволя да дам мнение, но не ви ли се струва, че малко почнахте да се вманиачавате на тема Offtopic? ;) Хората, които не им е интересно четат пропускателно, а останалите се забавляват. Дори в заглавието е казано: "всякакви новини, срещи, теми, идеи и разговори, свързани с Honda, фенклуба, автомобилите като цяло, както и нас самите."Споровете "топик ли е, офф ли е" затормозяват. Няма ли какво друго да се обсъжда?! :) Все пак не сме коне с капаци ;) И не се сърдете, просто тоя "оффтопик" ми дойде малко в повече :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik
Отговорено (Редактирано)

абе това е team building така че има общо с темата хонда :D;);) paradox ..... кво специално облекло бе ние да не сме децааз играя полугол че иначе е горещоверно остават синини ама това даже засилва тръпката щото иначе си викаш е кво като ме убият а като те заболи малко и си казваш абе я аз да го убия него че да не ме боли мен ;):) пък и то не всеки път те удря така че да те заболиспоко бе казах ви че за екипировката ще се погрижа (и вафли ще взема от ония хубавите :) ) важното е да става :D;);):(;);););):):ph34r::D;););):):);)

Редактирано от Patrik

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Хехехе...Вафли е най-важното!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest FROSTY

Идеята да си спретнем един Paintball е много яка аз съм ЗА :ph34r:;);):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sanders

абе това е team building така че има общо с темата хонда :D;);) paradox ..... кво специално облекло бе ние да не сме децааз играя полугол че иначе е горещоверно остават синини ама това даже засилва тръпката щото иначе си викаш е кво като ме убият а като те заболи малко и си казваш абе я аз да го убия него че да не ме боли мен ;):) пък и то не всеки път те удря така че да те заболиспоко бе казах ви че за екипировката ще се погрижа (и вафли ще взема от ония хубавите :) ) важното е да става :D;);):(;);););):):ph34r::D;););):):);)

аман от простотии , само гледате каква глупост да измислите , я вземете да пораснете малко , все пак карате хонди , а не голфове!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

Идеята да си спретнем един Paintball е много яка аз съм ЗА

добре де, какво ни пречи на следващата среща вместо на кръчма или картинг , да идем да се постреляме малко ?аз като гледам няма никой против.обще взето всички се кефим на идеята

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

Идеята да си спретнем един Paintball е много яка аз съм ЗА

добре де, какво ни пречи на следващата среща вместо на кръчма или картинг , да идем да се постреляме малко ?аз като гледам няма никой против.обще взето всички се кефим на идеята
аз съм си го мислил ама като знам колко са сериозни хората ....доста често се е случвало да се разбираме и всички викат ДА ама после почват да си измислят причини. разбира се никой не е задължен ама пък и никой не го е карал да казва ДА искам да играем, така че организацията май няма да е толкова лесна но все пак ако решите кажете поне седмица преди това да мога да взема пушкалата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...