Jump to content
manev

Проблеми със Сивик 5ген

Recommended Posts

Здравейте!Имам проблем с моята Хонда.Тя е сивик 94г 1.3 75коня. Проблема е там,че колата започна да не пали или ако запали иска само високи обороти или изгасва.Хвърля масло в леглата на свещите,които смених,почистих ,но проблема продължи.След километър пак старата история и пълни с масло легла.Колата по принцип не ми е бутала масло до сега.Някои имал ли е този проблем и знае ли как може да се реши.Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен преди също ми пълнеше леглата с масло, но смених гумичките на капака, които са около свещите и се оправи. Публикувано изображение Дано съм помогнал.

 

Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам,че почти всеки който кара 5ген. е имал този проблем,както и аз в това число! Все пак автомобилите ни не са първа младост и някой неща в тях се износват и изгарят,колкото и качествени да са те.П.с. Моята я смених това лято и може би е била оргиналната гарнитура:rolleyes:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря,колеги!Можете ли да ми кажете дали смяната е сложна и колко излиза гарнитурата. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смяната не е сложна, развиваш 4-те болта на капака и толкоз. Махаш старата, слагаш новата и по обратния ред.

Съвет: ръководството казва да се сложи силикон на обозначените места. Препоръчвам ти да го направиш, защото аз пропуснах веднъж и после брах ядове.

Публикувано изображение

 

Продава се само гарнитура, продава се и комплект с пръстените около свещите. Ще търсиш комплект. Аз съм го намирал и за 15 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го взех за 20, уж японски хубав моя :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-прецакан съм аз... 24лв! Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...