Jump to content
Guest Patrik

място за националното сабиране

Recommended Posts

Guest Patrik

остана най-важната част от решението за национална среща хайде сега секи да си каже ( е не всеки де :) който има само) предложението за мястото на срещатамоляви да не коментирате други изказвания а просто ако имате предложение да си го кажете и да се обосновете с 2 изречения ( ще следя за точките :) )а ако нямате просто изчакайте анкетата предлагам това с цел да се сабере инфо за анкетатааз предлагам за пореден път Къпиновски манастир - това е някаде между Търново и Елена и се отбиваш от пътя за около 15 км. (пътя е добър с завои и почти без дупки)от Търново е на 30 общоза тези от южна България може да ползвате проходите на републиката а тези от Бургас даже ги съветвам да минат през Елено - Твърдишкия проходсрещатата няма да е точно на манастира а на едно вирче в близост до него има скали от които може да се скача (за самоубийците) и да се плува даже(ако се избере това място ще постна карта) спането е на палатки, в колите а за по претенциозните може да отседнат в самия манастир мисля че има стаи става вапрос за 21,22 август

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest F18 Hornet

Аз съм съгласен на това -ама и на луната да беше съм там -тя моята лети :) :)/колко може с D15 B2, ама аз го докарвам с наглост :) /.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

нямам претенции за мястото изобщо, но бях предложил и пак напомням за Юндола :D предимства:1 и най важно - близо до София (без да ми се обиждат софианци,но те са най-малко активни по този въпрос,разбираемо е,понеже в София са всички сбирки)2 чудесен път с готини завои и малко движение3 много бунгала и почивни станции за спане(дано има места,че август е труден месец навсякъде)4 2-3 кръчми с доста маси :rolleyes: 5 горе на Юндола има около 1км почти равен път за дръпки 6 по на 15км от двете страни(Белово и Велинград) има плажове ако на някой му се чипка :lol: 7 на 15км над Юндола е най-високопланинската спортна база яз.Белмекен8 ми стига де................ :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest icho

И аз сам без много претенции,само да е в средната част на БГ?!?!П.С.Коя дата се избра?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Абе май съм изгубил връзка с природата :rolleyes: Сега като гледам предложенията усещам че не съм излизал от тоя бетониран и окован в желязо град от много отдавна. :cool: Идвам където и да е това :lol: На Майната предложенията май ме кефят най-много.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

Абе май съм изгубил връзка с природата :rolleyes: Сега като гледам предложенията усещам че не съм излизал от тоя бетониран и окован в желязо град от много отдавна. :cool: Идвам където и да е това :lol: На Майната предложенията май ме кефят най-много.

кръчмичкитеее, а ? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest icho

А какво ще кажете за Баташкия язовир?Има готини бунгала и патя до там си е нормален?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Да на майната предложението е готино 10x :cool::rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

всичко е ОК. давайте ,че нема време :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

И аз съм за на майната предложението :P Омбре така си , и аз нещо съм се отчуждил деба :lol: Ами наистина давайте и ако е там да се правят резервации че времето не пита :cool::P:rolleyes: И майна кажи колко парички да си приготвим за тези бунгалца :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

Лани съм бил там , бунгало с 2 преходни стаи(без врата между тях :cool: ) с 4 легла,баня с тоалетна,хладилник и телевизор беше 20лв на вечер :D по другите лагери не съм питал колко е,щото ми харесаха условията :P пазя им джиесема и мога да звънна и да питам поне при тях дали ще има места,но миналото лято ми казаха,че август винаги имало много почиващи там и се намирали места по-трудно :rolleyes: Не ми е проблем да отскоча до там другата събота или неделя и на место да проверя. И без това все гледам да си пия кафето през уиканда някъде по балкана на хладно :P Но ме притеснява друг въпрос - имам чувство,че повече от 10 коли няма да се събереме,съдя по пасивността на съклубарите по тази тема :P Ако повечето не ги устройва тази местност,пак казвам - на мен ми е все едно къде! Затова, нека да се пусне анкета за мястото и още една отделна тема, за това кой ще участва на националната сбирка и колко хора ще води с него(нещо като записване), та където и да се определи местото,поне някой да пробва да резервира места, или поне да огледа за евентуални такива. Аз например съм пак с домашните животни :lol::P ,общо сме 4 души :P току-що говорих с чико и драго от клуба,те направиха заявки за по 2 човека за където и да е ;) Но нека по най-бързия начин заявиме кои :P ще ходиме,а след това и къде. Може след това да проверя и на яз.Батак има ли свободни бунгала(и там е много готино),но трябва да зная за колко човека.Всъщност направо отварям тема за заявки :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest icho

Ами хайде да уточним мястото и тогава да видим кой ще идва,да се дадат предварително част от парите и да трагваме?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rebel

Аз съм от Велинград и имам приятели, които работят на Юндола, така че мога да съдействам. :P И тук има доста Хондаджии - сигурен съм, че ще ги навия да дойдат -100% ако е на Юндола или Цигов чарк (яз. Батак)...нещо повече - мога да осигуря и някое и друго БМВ за "мачкане" :P:rolleyes::lol::P:D:P:cool::P "Майна", обади се ако искаш, за да уточним кои точно бунгала имаш пред вид и какво мога да направя по въпроса :P 048 898244 , 0359 20842 (9-18ч.) Жоро

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Извинявам се, ама язовир Батак е е* си тинята и комари-хеликоптери (използват ги за строежи по върховете, пренасят 2 комара торба цимент)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rebel

Извинявам се, ама язовир Батак е е* си тинята и комари-хеликоптери (използват ги за строежи по върховете, пренасят 2 комара торба цимент)

Вчера бях там на пикник (абе жив "акник" си беше :rolleyes: ) до към 20:30, досами водата и не усетихме такива яростни атаки на кръвопийци :P:lol::P:D , но че водата не става за къпане е самата истина :P ... иначе и там и на Юндола има дълги прави отсечки за "изрязване" :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest icho

ОК,ниама проблем кадето кагете.Ама по барзо че нямам тарпение!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Аз и на Юндола сам навит и чист язовир мога да ви предложа ако искаме да сме до вода.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik
Отговорено (Редактирано)

Аз и на Юндола сам навит и чист язовир мога да ви предложа ако искаме да сме до вода.

ами нали за това е тази тема дай си предложенито и после (предлагам на 19 та да има още малко време) ще се пусне анкета с всичките предложениядо сега са ЮндолаКъпиновскияЯзовир БатакБузлуджаБелмекендавайте още 3 и пускаме темата Редактирано от Patrik

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Аз и на Юндола сам навит и чист язовир мога да ви предложа ако искаме да сме до вода.

ами нали за това е тази тема дай си предложенито и после (предлагам на 19 та да има още малко време) ще се пусне анкета с всичките предложениядо сега са ЮндолаКъпиновскияЯзовир Батак
Някой спомена и Бузлуджа не я забравяй и нея

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest StanNSX

Аз съм за Юндола ;) Може и Белмекен ;) там и без това е част от рали шампионата в БГ :ph34r: много приятен път и чист язовир

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Ако сме до голям град близо можем и специализираната преса да информираме.Ако искаме да се популяризираме разбира се.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Ако сме до голям град близо можем и специализираната преса да информираме.Ако искаме да се популяризираме разбира се.

Това няма да е лошо да го направим да се дигне малко джабала и покрай Хонда :ph34r: дори и да не до голям град пак ще е добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Ако сме до голям град близо можем и специализираната преса да информираме.Ако искаме да се популяризираме разбира се.

Абе това води много неща след себе си. ;) Проверих,че ако искаме да обявиме официално срещата трябва да вземем разрешение от общината,районната плиция,пожарната. :) В зависимост от това какъв ще е характера на събитието трябва да се обяви някакъв план за начало и край. :ph34r: Много е сложно от бюрократична гледна точка да се обяви официално.Да не говорим че като поискаме разрешение от властите имат право да ни определят ТЕ мястото на територията на областта а не където ние сме решили :D Аз мисля да си се съберем ,пък квото решим там ще действаме. ;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Ако сме до голям град близо можем и специализираната преса да информираме.Ако искаме да се популяризираме разбира се.

Абе това води много неща след себе си. ;) Проверих,че ако искаме да обявиме официално срещата трябва да вземем разрешение от общината,районната плиция,пожарната. :) В зависимост от това какъв ще е характера на събитието трябва да се обяви някакъв план за начало и край. :ph34r: Много е сложно от бюрократична гледна точка да се обяви официално.Да не говорим че като поискаме разрешение от властите имат право да ни определят ТЕ мястото на територията на областта а не където ние сме решили ;) Аз мисля да си се съберем ,пък квото решим там ще действаме. ;):D;)
Що ли ми се струва, че пропускате факта, че аз работя като оператор в кореспондентско бюро на Нова ТЕЛЕВИЗИЯ (по която върви предаването АВТОХИТ с подкрепата на Honda - the power of dreams) и националната радио верига Екпрес??? ;) Ако нещо ще се отразява - аз нали ще гледам да съм там ;) Омбре, не е нужно да оведомяваш никого, щом аз съм с камерката там. Ще бъде отразено просто малко по-късно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petrakiev

Еи такива пичове и требе на тая държава ;) Браво, Аферим, - само направете срещата някъде в централна България че да е честно към всички - да не се разсърди някои ама София не е България. :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

Ако сме до голям град близо можем и специализираната преса да информираме.Ако искаме да се популяризираме разбира се.

Абе това води много неща след себе си. :( Проверих,че ако искаме да обявиме официално срещата трябва да вземем разрешение от общината,районната плиция,пожарната. :D В зависимост от това какъв ще е характера на събитието трябва да се обяви някакъв план за начало и край. :angry: Много е сложно от бюрократична гледна точка да се обяви официално.Да не говорим че като поискаме разрешение от властите имат право да ни определят ТЕ мястото на територията на областта а не където ние сме решили :blink: Аз мисля да си се съберем ,пък квото решим там ще действаме. ;):D:D
аз нали това говорих,трябваше да се съберем юни за да се оточни нещо легално да кажем за август ,но нищо така или иначе това е минало даваите да се отучни място кадето ще се събираме приятели на хонда не е нещо което ще има гонки или............ ;) а там ще го мислим за догодина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rebel
Отговорено (Редактирано)

Имам приятел, който се занимава с изработка на спортни купи, награди, плакети, медали, ключодържатели и т.н. - мога да го задействам да направи някакви мостри и да изберем нещо символично, с което у всеки да остане по някакъв спомен от срещата :blink: (Той самият кара изключително рядък модел Toyota - Chaser и е фен на японските автомобили :D:( )P.S. Ако някой разполага с емблемата на клуба под формата на графичен файл може да я изпрати на e-mail -а му ( radoni@cbivel.org ), за да има фронт за действия :angry:

Редактирано от Rebel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

такааа,само че никой не пуска тема с анкета за място на сбирката :D вчера се чухме с колегата Rebel от Велинград и се разбрахме вероятно за неделя да отскочим до Юндола и да огледаме терена и възможностите за спане :D но в крайна сметка не се знае още мнението на болшинството КЪДЕ да бъде срещата :angry: хубаво,ние ще се запознаем,ще пием по едно кафе,но как да правим резервация(ако въобще има свободни места),без да е взето решение от всички :D Аз лично съм предвидил отпуската ми да съвпадне със срещата,така че ми е все едно къде ще бъде и ще мога да правя компания на колегите,които ще дойдат ден-два предварително(пак повтарям-където и да е, понеже не съм предвидил на едно место да почивам, а да си джиткаме с хондето по балканите :blink: )АРЕ,ПУСКАЙТЕ АНКЕТА,ЧЕ НЕ ЗНАМ КАК СТАВА :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hondyo

Ами айде да почваме да филтрираме плеядата от идеи за място. Аз доколкото добих впечатление, следните предложения добиха популярност:- Юндола- Бузлуджа- Някъде около Велико Търново- Батак- Някъде около Стара ЗагораПоправете ме ако не съм прав и да добавяме още ако има. И дайте да дефинираме тия "някъдедтата" - те са в повечето случаи манастири или природни забележителности.Аз лично малко преди срещата ще обиколя Троянския балкан и ще постна ако има подходящи места. Освен това точно уикенда преди срещата ще съм в Батак и ще разузная цени на хотелчета, мотелчета и големи места за сбор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest k_u_d_o_s

Само да заявя че подкрепям кадето и да е било по централна България и че предпочитам да сем на бунгалца или нещо от сорта (в краен случаи по колите ама...).И да питам какво се има впредвид под това 4е искате по 2-4 места?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...