Jump to content
iso_83

някой да има схема или снимка на инсталацията за ел регулиране на фарове

Recommended Posts

колеги на някой не му ли се занимава да изкара схема или ако случайно има снимки на инсталацията за ел.регулиране на фаровете ,че от как имам колата ме гложди тая работа ,нещата са следните фаровете са с моторчета има оригинално прекарана исталация в коша до тях и съответно влиза в сноповете навътре към купето но до къде ???????,доста съм се ровил до сега но без успех ,а като купих колата бяха хвърлили едно копче за управление в жабката ,ама нейсе само се дразня,ще съм изключително благодарен ако някой бутне едно рамо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодарско ,от оня ден съм преровил 2 сервиз мануала и това не го намерих, а това са 4000 страници pdf ,явно съм го пропуснал ,все си казвах не може да го няма ,дано го открия и под таблото та да стане ,още един път благодаря :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сърдечни благодарности на колегата honda_lv ,да си жив и здрав и всичко най-най хубаво ти желая ,беше ми много полезен ,фарчетата вече шават ,всичко е ОК,само да вметна че в моето ръководство тази информация нещо са я пропуснали ,както и да е ,Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем колега, за това сме тук да си помагаме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...