Jump to content
Sybex

Колко Л е резервата на прелюд 2.3 мотор

Recommended Posts

Здравейте колеги, начинаещ собственик съм на Прелюд и въпросът ми е следния : Колко литра е резервата на прелюда, и кога светва лампата на резервата "Бензиновата колонка" ??? Става въпрос за 92ра година 2.3 двигател 160к.с

Редактирано от Sybex

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, начинаещ собственик съм на Прелюд и въпросът ми е следния : Колко литра е резервата на прелюда, и кога светва лампата на резервата "Бензиновата колонка" ??? Става въпрос за 92ра година 2.3 двигател 160к.с

Здравей колега никого не съм я тествал докрай така че да спре но 5л със сигурност има резерва може и повече да са незнам предполагам че е 5 или 7л.,а лапмпата светва разбира се когато ти останат налични в резервоара толкова ;)/> Редактирано от donvini

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5л трябва да е, ама нЕма се пУашиш,аз съм минавал над 5км при загаснали всички чертички :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, начинаещ собственик съм на Прелюд и въпросът ми е следния : Колко литра е резервата на прелюда, и кога светва лампата на резервата "Бензиновата колонка" ??? Става въпрос за 92ра година 2.3 двигател 160к.с

здравеи колега.Лично съм мерил остатъка в резервоара след изгасванетона последната чертичка.Само да уточня,че става дума за Ф20а4но на всички прелюди резервоарите са по 60л.Та остатъка е точно 10л.вече от тях колко могат да се засмучат от помпатае друг въпрос.поздрави. Редактирано от KONI

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5л трябва да е, ама нЕма се пУашиш,аз съм минавал над 5км при загаснали всички чертички :D/>/>

Даже и повече съм минавал без чертички криза е :D/> но все пак на собствена отговорност въпреки че братото доста пъти е спирал защото му е свършвал и бензина и нищо не е повреждал Редактирано от donvini

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата KONI е съвсем прав. Резервуарът е 60 или 61 ;)/> а резервата светва на 2 останали черти на таблото или 10 литра гориво.Засякох , като от изгаснало положение , сипах туба 10 л. и се качиха точно 2 черти. Минах около 100 км. дефакто при разход 10/100км точно си ги е изгорила. :) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предполагам за 5ген ф20а4 не би трябвало да има разлика аз карам по 30-40 км на резерва повече ме е страх пък и като покарасх 30 км на резерва след това след като оставиш колата 4-5 часа да се стече бензина от помпата бая мъчно почва да палинякои с 5 ген да каже дали е огасвал и на колко километра от резервата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...