Jump to content
Guest Tino

Предложение за Важни теми!

Recommended Posts

Guest Tino

Предлагам в тази тема да се дават предложения за Важните теми които мислите че си заслужават да влезнат в тази граф(където се намират темите примерно от " Общи дискусии " - Пишете на кирилица;Хонда линкове;#Vtec-mirc канала).Смятам че е разумно защото по този начин ще се наблегне повече на наистина важните теми за клуба които в някой случаи се забравят и съм забелязъл(и спрямо мене също) , че когато да кажем не съм присъствал във форум пространството много есто ме мързи да прочитам някои от темите които да кажем са 3/4 дена след последното ми влизане,не искам да си представя за такива които на месец влизат по един два пъти :):) И така предлагам темите за Националната среща и темата за стикерите влезнат в графата важни поради пряката връзка с клубаСъщо така темата за членския внос или по-точно предложенията за възможните структурни правила които някой може да предложеВие сте нататък..... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Предлагам темите за място на националната среща и тази за записването да бъдат счетени за вазжни :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec
Отговорено (Редактирано)

Предлагам темите за място на националната среща и тази за записването да бъдат счетени за вазжни :D

Aми аз за Националната среща предложих на АДХ да я качи отдавна в важни защото и по написаното от Тино тя по всякакъв параграф е свързана с КЛУБА и трябва АКО се изка да излезне нещо от това Национално събиране няма да е лошо да се направи нещо по въпроса защото на това нещо според мен НЕ е целта да се съберат хора колкото на обикновенна среща, а много повече.По едно време беше качена но защо падна :cool: незнам а и мисля че ще е по добре да е в важните защото някой който влиза в клуба може много по лесна да я забележи там от колкото да се рови по темите и да следи и да влиза секи ден за да разбере какво става, а незнам дали и всички ще имат и времето!!! доста по лесно ще бъде видяна и т.н. не мислите ли??? :P А ако няма пък чак такъв интерес за тази Национална среща :rolleyes: тогава всичко е разбираемо но както и да е да кажат и другите. :lol: Редактирано от V-tec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...