Jump to content
jikencio

Хондичката падна от 525 tds

Recommended Posts

Колеги,Бесен съм. Хондата падна от 525 tds от старите, тези 1995 година може би. Тръгнахме от старт и вярно, че аз бях на газ но неможах да го мина, дори ме дърпаше с малко. От друга страна грам не пушеше така, че може да не е било дизел.. Според вас стоково ли е било това бмв? Моята е b18c4 комби, но да падам от такива смешни коли не мога да го преживея :) Това бмв би трябвало да бие хондата след160 примерно, ако не се лъжа?

  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука една дълга и широка става. БМВ-то трябва да си го разбрал дали е дизел или бензин(щото може да си пише каквото иска отзад) само по звука на мотора. Колко е голям мотора и турбина и кой знае какви подобрения няма начин да ги знаеш тия неща.Ако те притеснява факта, че колата ти може да не върви както трябва, можеш да го провериш с като удариш от нула до 160 и го засечеш времето. В интернет не може да няма ускорение от 0-100 мили/ч в някоя таблица и остава само да свериш резултата.Няма смисъл да обяснявам да не се правят такива тестове на неподходящи места.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се замисля си беше бензиново по звука, просто май само табелата беше от дизел... А пък не съм и виждал дизел, който поне малко да не припуши при много газ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ти кажа ,че това ако беше дизел нямаше и да се замислиш дали е дизел или бензин като знам само Ауди и БМВ какъв дизел правят и ми се насълзяват очите от сега.Според мен или не си тръгнал добре или бмв то е барано и то сериозно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има си тема за тия гонки мисля :angry:

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...