Jump to content
Guest blueeye

Странични огледала Civic Sedan 92-95

Recommended Posts

Guest blueeye

Здравейте,Някой :) ми гепи лявото огледало. До колкото прочетох из форума не съм единствения потърпевш. Предния път когато беше счупено едвам си намерих. Та въпроса ми е ако е толкова трудно намирането, дали не е по добре да се сложат огледала тип "пернички" тунинг, поне да не ги крадат?Има ли някой представа от къде може да се купят за Civic 5г седан, и колко биха стрували двете комплект?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MARTO

Звънни на 0889 64 93 93 , телефона е на един пич , който бачка в магазин за авточасти на Симеон 123.Миналата седмица ми намери чисто ново шофьорско огледало за 72 лв. Пича е фен на Хонда и ще ти обърне внимание, мойто уреди да го пратят от Пловдив.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest blueeye

Да, може да се намери цяло огледало на подобна цена. Ама ако ще е до следващата кражба, ще има да си правя колекция от здрави корпуси от огледала. Проблема е, че като крадат, крадат и основата на която се монтира самото стъкло и после огледалото става неизползваемо, макар и да е здраво :)

Редактирано от blueeye

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest STANCHOYO

на мен ми откраднаха и двете огледала по същия начин.Лошото е че където и да се обадя ми предлагат цяло огледало на цена от 60 80 лв.Според мен не си заслужава но не може без тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...