Jump to content
Guest iSpider

“Форд S-Макс” сложи короната на Европа

Recommended Posts

Guest iSpider

Топ 8 на Европа:1. "Форд S-Maкс" 235 т.2. "Опел Корса" 233 т.3. "Ситроен С4 Пикасо" 222 т.4. "Шкода Румстър" 189 т.5. "Хонда Сивик" 148 т.6. "Пежо" 207 144 т.7. "Волво" С30 141 т.8. "Фиат Гранде Пунто" 138 т.Статията:http://standartnews.com/bg/article.php?d=2...;article=168094Няма друга японска марка освен Хонда?!И каква е тая класация въобще, в която води не кой друг, а ФОРД?Дори VW липсва ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Топ 8 на Европа:1. "Форд S-Maкс" 235 т.2. "Опел Корса" 233 т.3. "Ситроен С4 Пикасо" 222 т.4. "Шкода Румстър" 189 т.5. "Хонда Сивик" 148 т.6. "Пежо" 207 144 т.7. "Волво" С30 141 т.8. "Фиат Гранде Пунто" 138 т.Статията:http://standartnews.com/bg/article.php?d=2...;article=168094Няма друга японска марка освен Хонда?!И каква е тая класация въобще, в която води не кой друг, а ФОРД?Дори VW липсва ...

Просто е класация на форд :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

не бе споко ... това е конкурс за европейски автомобили :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Аз още не мога да разбера по какво са ги класифицирали в тая класация :cool: Хем на Европа , хем не всичко е европейско ... Критериите са :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

Няма друга японска марка освен Хонда?!И каква е тая класация въобще, в която води не кой друг, а ФОРД?Дори VW липсва ...

то в такава компания по-добре и Хонда да я нямаше :cool: че нали сте чували - с каквито се събереш............ :cool::yes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Кво се чудите че Сивика е в тая класация???Къде мислите се сглобява това "чудо на техниката" :cool: в Англия разбира се.Сори ама не се стърпях,страшно съм разорачарован от новият Сивик :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest element

Тези класации на Европа са е*ахти неадекватните, честно. Всяка година шокиращи резултати.Сега най-се радвам,че Фиат-а на последно място... :) Иначе кво да говорим-Волво след опел корса и Шкода,пфффф :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 323f-fan

Бе не ги гледайте тея журналистически класации,истината е класациите на автомобилните асоциации,а там от първите 10 девет са японски

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest F18 Hornet

то в такава компания по-добре и Хонда да я нямаше :D че нали сте чували - с каквито се събереш............ :):)

ха ха ха :) :) :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iSpider

Кво се чудите че Сивика е в тая класация???Къде мислите се сглобява това "чудо на техниката" :D в Англия разбира се.Сори ама не се стърпях,страшно съм разорачарован от новият Сивик :)

Що, аз с удоволствие бих бих скочил в една от тези 5-вратите :)А ако не е тайна - защо си разочарован? (гледам че си със CRX и май се досещам :) )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Май проблема на новия сивик е това ,че се прави в Англия ... За жалост и аз дочух ,че не бил особено добре ... старите в Турция правени били по-добре. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...