Jump to content
DIVALDOO

еднакво ли е налягане на хидравлична помпа

Recommended Posts

Здр колеги да попитам някои наясно ли е да ли налягането на хидравличната помпа от д16а8 е същото като на д13б2 .Защото бях с д13б2 на сивика и си смених двигателя с д16а8 и си оставих хидравличната помпа от д16а8 и хидравликата ми не работи на 100% както трябва и се чудих да ли проблема не е от там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еднакво е.Губиш ли течност?!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Губех течност ама то беше защото бях с маркуча от д16а8 и нещо пускаше течност от реиката защото не можеше да се стегне маркуча и преправих моя маркуч от д13б2 с тоя от д16а8 и сега не губя течност ама хидравликата не е на 100% както трябва Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обезвъздушил ли си?Виж да не тече пак от някъде!3 - 4 пъти пълен ляв, десен и пиши!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм я обезвъздушил защото не знам как да го направя и какво трябва да развия капачката на тоя белият съд с течноста ли трябва да се развие и тогава да дам 3 - 4 пъти пълен ляв, десен. А за теч от никъде не се вижда .А и течноста не е мръднала за 2 мес. долу горе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За два месеца трябва сама да се оправи!Нещо не е в норма.Има един клапан / байпас / - там бъркано ли е?!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е бутан клапана (баипаса) даже и хабер си нямам къде седи и как изглежда . Ама знам че нищо не е бутано освен че смених горепосочените работи .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...