Jump to content
Guest miHo

Помогнете

Recommended Posts

Guest miHo

Някой колега с Г-тек в района на пловдив и пазарджик да има щото ми писна искам да направя малко замервания да видя кво става с тая кошница деееба .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ripper

Някой колега с Г-тек в района на пловдив и пазарджик да има щото ми писна искам да направя малко замервания да видя кво става с тая кошница деееба .....

Според мен тоя Г-тек не мери вярно, така че най-много да те заблуди ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ruskia_bg

Някой колега с Г-тек в района на пловдив и пазарджик да има щото ми писна искам да направя малко замервания да видя кво става с тая кошница деееба .....

Здравейте Ако искаш ми напиши ЛС за да се разберен нещо. Мисля ,че мога да уредя Г-тек, пък и ще ми е интересно да се замерим с теб, за да видя с колко ще ме вземеш ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lz2lps

Не знам колко е точен G-Tech, но ако имаш възможност да намериш използвай DriftBox или някой от продуктите на VBOX. Ето линк за по подробна информация Driftbox. Със сигурност за цената си е изключително точно (може да се сравнява с ситеми за 10000 долара). Работи на базата на GPS (това предполагам е достатачно за да си представиш с каква точност --> 0.1 км/h). Аз след около 1 ден ще се сдобия с това, но за съжалени сам на 11000 км, и не мога да ти помогна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beast

Това неуспях да го разбера коко пари струва във сайта.Ако може да кажеш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lz2lps

Това неуспях да го разбера коко пари струва във сайта.Ако може да кажеш

Нека за да ти кажа, че брата спи по тва време ;) . Мисля, че той го е взел за $750. Бързаше да го вземе, че тая събота ще ходи на race school и иска да запише данните от обиколките и после да ги анализира, но се съмнявам, че може да се намери много по-евтино. П.С. Брат ако четеш това да знаеш, че като те докопам ще бягаш пред колата :P . $750 !!. Поне прати малко клипчета на това в действие. Редактирано от lz2lps

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest miHo

ааа отговори ...бре не очаквах въобще да има такива ....хммм ше видим кво ше излезе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

ааа отговори ...бре не очаквах въобще да има такива ....хммм ше видим кво ше излезе

Ей Михо дай да се уговорим ако исшаш заедно да замерваме , поня някаква представа да придобием за кочините ни :P Аз ще се прибирам петъка в Пловдив , ако не издържиш до тогава ще се разбера с Руския после ;)П.П. шибан софийски интернет :P Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest miHo

ааа отговори ...бре не очаквах въобще да има такива ....хммм ше видим кво ше излезе

Ей Михо дай да се уговорим ако исшаш заедно да замерваме , поня някаква представа да придобием за кочините ни ;) Аз ще се прибирам петъка в Пловдив , ако не издържиш до тогава ще се разбера с Руския после :PП.П. шибан софийски интернет :P
ше издържа споко не съм се юрнал......ама по възможност или събота или неделята щото ше си ходя до ПЗ да сменям гумите че тия съм ги нараил салата напрао.....и ся има ебавам мамата от пилажи ...якоооо :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

ааа отговори ...бре не очаквах въобще да има такива ....хммм ше видим кво ше излезе

Ей Михо дай да се уговорим ако исшаш заедно да замерваме , поня някаква представа да придобием за кочините ни ;) Аз ще се прибирам петъка в Пловдив , ако не издържиш до тогава ще се разбера с Руския после ;)П.П. шибан софийски интернет :P
ше издържа споко не съм се юрнал......ама по възможност или събота или неделята щото ше си ходя до ПЗ да сменям гумите че тия съм ги нараил салата напрао.....и ся има ебавам мамата от пилажи ...якоооо :P
Ако пистата бачка , ще може и на нея да се пробва , хем ще е по-безупасно :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest miHo

ааа отговори ...бре не очаквах въобще да има такива ....хммм ше видим кво ше излезе

Ей Михо дай да се уговорим ако исшаш заедно да замерваме , поня някаква представа да придобием за кочините ни :P Аз ще се прибирам петъка в Пловдив , ако не издържиш до тогава ще се разбера с Руския после ;)П.П. шибан софийски интернет ;)
ше издържа споко не съм се юрнал......ама по възможност или събота или неделята щото ше си ходя до ПЗ да сменям гумите че тия съм ги нараил салата напрао.....и ся има ебавам мамата от пилажи ...якоооо :P
Ако пистата бачка , ще може и на нея да се пробва , хем ще е по-безупасно :P
Еми да ват го мн хубаво време събота и неделя...мое си напраим един тигел до там и да замерим стига руския_бг да е навит

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ruskia_bg

Навит съм естествено :P Отдавна чакам пистата да отвори за нас простосмъртните, че отдавна не съм се мерил ;) Ако случайно пак не работи ми звъннете, за да се разберем нещо. Победителя не е толкова важен, колкото да стане шоуто :P Тино трябваше да кажеш ,че си с друго ДВГ, че с тоя 1,5 90к.с. ме хвърли в тъча. Сега определено ще има интрига :P Някакви примерни времена знаеш ли си?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lz2lps

Не знам колко е точен G-Tech, но ако имаш възможност да намериш използвай DriftBox или някой от продуктите на VBOX. Ето линк за по подробна информация Driftbox. Със сигурност за цената си е изключително точно (може да се сравнява с ситеми за 10000 долара). Работи на базата на GPS (това предполагам е достатачно за да си представиш с каква точност --> 0.1 км/h). Аз след около 1 ден ще се сдобия с това, но за съжалени сам на 11000 км, и не мога да ти помогна.

Брата вече е получил "играчката" и първите резултати са налице:Acura Integra GSR: 0-60m/h 8.8 secкато това е при нормално тръгване и завой , така че предполагам, че ще може да се стигне фабричното: 7.1 sec, ама на писта, че някое ченге може да се заинтересува :P . П.С. Малей аз купето колкото и да го зоря не мога сигурно да сваля по 10, а пък с GSR-a нормално каране 8.8 sec ;)Miho, извинявай че ти сера по темата, ама тука така и така става въпрос за измервателна техника. Редактирано от lz2lps

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest miHo

Навит съм естествено ;) Отдавна чакам пистата да отвори за нас простосмъртните, че отдавна не съм се мерил :yes: Ако случайно пак не работи ми звъннете, за да се разберем нещо. Победителя не е толкова важен, колкото да стане шоуто ;) Тино трябваше да кажеш ,че си с друго ДВГ, че с тоя 1,5 90к.с. ме хвърли в тъча. Сега определено ще има интрига ;) Някакви примерни времена знаеш ли си?

той повярвай ми не е с 90 к.с :P ......като се видим ще видиш за кво говорим :cool:....никой няма никакви времена и тем подобни само може да гадаем :cool: за това ни тряя Г-тек-а

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Навит съм естествено :cool: Отдавна чакам пистата да отвори за нас простосмъртните, че отдавна не съм се мерил :cool: Ако случайно пак не работи ми звъннете, за да се разберем нещо. Победителя не е толкова важен, колкото да стане шоуто :yes: Тино трябваше да кажеш ,че си с друго ДВГ, че с тоя 1,5 90к.с. ме хвърли в тъча. Сега определено ще има интрига :P Някакви примерни времена знаеш ли си?

Руския двигателя ми не е сменян ;) просто има подобрения ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest devil_vas

здравейте,аз имам Г-тек Про СС, ако искате може да замерим, няма проблем... уговорете се с руския и той ще ми каже кога и къде. също така може да направим няколко старта по между ни, за спорта :) п.п. карам опел астра С20ХЕ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest miHo

здравейте,аз имам Г-тек Про СС, ако искате може да замерим, няма проблем... уговорете се с руския и той ще ми каже кога и къде. също така може да направим няколко старта по между ни, за спорта :) п.п. карам опел астра С20ХЕ

ама няма проблеми :)....ще го нагласим...мислим го някак си на калояново да стане номера ама ше видим....п.п. возил съм са на такова ГСИ...и не по мойте сили...на колата де ...ма за спорта :D Редактирано от miHo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest devil_vas

ами понеже няма инфо за калояново, т.е. може и да има може и да няма... мислим за една друга права отсечка - безопасна, доколото може да бъде бозеопасно това нещо... става дума за събота вечер, доколото разбрах. ако и двамата с тино сте си в пловдив, ще се разберем някак си :) аз съм на линия, само кажете кога... г-тека го имате вече :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

ами понеже няма инфо за калояново, т.е. може и да има може и да няма... мислим за една друга права отсечка - безопасна, доколото може да бъде бозеопасно това нещо... става дума за събота вечер, доколото разбрах. ако и двамата с тино сте си в пловдив, ще се разберем някак си :) аз съм на линия, само кажете кога... г-тека го имате вече :)

Значи утре в движение ще се разберем :) остави телефон да се чуем по някое време

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest miHo

ами понеже няма инфо за калояново, т.е. може и да има може и да няма... мислим за една друга права отсечка - безопасна, доколото може да бъде бозеопасно това нещо... става дума за събота вечер, доколото разбрах. ако и двамата с тино сте си в пловдив, ще се разберем някак си :) аз съм на линия, само кажете кога... г-тека го имате вече :D

Значи утре в движение ще се разберем :) остави телефон да се чуем по някое време
аз утре не мога не сам в пловдив и не мога да дойда:).....в неделя съм на линия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

ами понеже няма инфо за калояново, т.е. може и да има може и да няма... мислим за една друга права отсечка - безопасна, доколото може да бъде бозеопасно това нещо... става дума за събота вечер, доколото разбрах. ако и двамата с тино сте си в пловдив, ще се разберем някак си :) аз съм на линия, само кажете кога... г-тека го имате вече :D

Значи утре в движение ще се разберем :D остави телефон да се чуем по някое време
аз утре не мога не сам в пловдив и не мога да дойда:).....в неделя съм на линия
Утре пистата ще бачка , сигурно ще ходя , ама дайте телефон , че как ще се разберем :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest miHo

ами понеже няма инфо за калояново, т.е. може и да има може и да няма... мислим за една друга права отсечка - безопасна, доколото може да бъде бозеопасно това нещо... става дума за събота вечер, доколото разбрах. ако и двамата с тино сте си в пловдив, ще се разберем някак си :) аз съм на линия, само кажете кога... г-тека го имате вече :D

Значи утре в движение ще се разберем :D остави телефон да се чуем по някое време
аз утре не мога не сам в пловдив и не мога да дойда:).....в неделя съм на линия
Утре пистата ще бачка , сигурно ще ходя , ама дайте телефон , че как ще се разберем :)
от къф час ще може да се кара пак ли толкова късно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

ами понеже няма инфо за калояново, т.е. може и да има може и да няма... мислим за една друга права отсечка - безопасна, доколото може да бъде бозеопасно това нещо... става дума за събота вечер, доколото разбрах. ако и двамата с тино сте си в пловдив, ще се разберем някак си :) аз съм на линия, само кажете кога... г-тека го имате вече :D

Значи утре в движение ще се разберем :D остави телефон да се чуем по някое време
аз утре не мога не сам в пловдив и не мога да дойда:).....в неделя съм на линия
Утре пистата ще бачка , сигурно ще ходя , ама дайте телефон , че как ще се разберем :)
от къф час ще може да се кара пак ли толкова късно
От сутринта щяло да има хора там , принципно за публика отваряла в 16 часа , но собственика щял да бъде там цял ден ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest devil_vas

дано да прочетете поста ми...значи утре сме на пистата... мислим към 16.00 да сме там с Ruskia_bg...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

защо не дойдохте :(

сигурно са прелетяли по пистата и не си ги видял :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest miHo

защо не дойдохте :(

Еми аз говорих с тино и той каза че сигурно щял да ходи ....ама не знам какво е станало.....аз утре съм си в пловдив....просто днес не бях в плодвив и нямаше как да дойда....ако искаш за неделя да нагласиме нещо....ма то май вече е неделя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

защо не дойдохте :(

Извинявай :( но нямах възможност да дойда. Съжалявам за подвеждането , утре пак нямам възможност , а и пистата няма да бачка , вече не знам дали и на състезанието другата седмица ще може да участвам :( май пак няма да разбера кво карам ;) Момчета ( Руския и Девил ) благодаря ви много за съдействието , ако по нататъшните седмица бачка пистата и няма много сняг по нея ще ви пиша , ако ли не здраве да е ;) Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest devil_vas

през седмицата също може... но само вечер, на правата към белащица... ако сте свободни може да се измисли :( . иначе вчера се получи много добре :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest miHo

става ли утре да замериме.....вечерта.....аз живея в кичука....кажетете телефон или каде и кога да се видим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

става ли утре да замериме.....вечерта.....аз живея в кичука....кажетете телефон или каде и кога да се видим

:huh: абе съкварталец , къде се пресели в кичука бе :D добър избор имаш , най-якия квартал в Пловдив :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest devil_vas

ok... утре става... някъде към 23.00ето телефон 0885 62 55 67 Василобади се по някое време.. правата на белащица знаеш ли е...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Михо кво стана ??? замери ли я

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest devil_vas

нищо не направихме :blink: никой не се обади

Редактирано от devil_vas

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...