Jump to content
TEHKO

civic cupe pro-tec 5gen

Recommended Posts

каква е разликата на про-тек и обикновените? до колкото съм се ровил из нета съм забелязал че про-тек имат различни прагове смисъл като се отвори вратата пише сивик протек, имат карбонови детайли по таблото, климатик , шибидах 2въздушни възглавници и стоковото им окачване е спортно :) някой нещо друго да знае :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих добавил, че това е германска доработка на купетата. Дръжката за скоростния лост е момо шадоу, воланът е тапициран с кожа, 6-та генерация купетата излизат заводско с ВТИ-ски джанти (вентилаторите), окачването е с 3 см по-ниско от стандартното за модела (сини пружини, поне при мене)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карбонова топка на скоростите Момо, други прагове, по ниски и твърди пружини, карбонови детайли по таблото, почти всички имат крило на багажника мисля и кожени седалки също не съм сигурен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е Протек: Карбон по таблото и сини пружини като разлики. Климатика и 2та Air Bag-a, незнам дали към пакета се смятат. Волан и топка - стандардни, прагове - също сток. Крило - нямам.

Редактирано от Iceman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има теми по въпроса, ама иска търсене ;)http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=73617http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=57957

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е Протек: Карбон по таблото и сини пружини като разлики. Климатика и 2та Air Bag-a, незнам дали към пакета се смятат. Волан и топка - стандардни, прагове - също сток. Крило - нямам.

Колега пусни някоя снимка да видим таблото. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е облепено с карбон табло :) не е истинско

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм го снимал, но тук на видеото се вижда.
В интерес на истината аз видях само разлика в карбона който е по таблото на колата и никаква друга разлика няма с моето купе!Даже окачването ми се стори оригинално и не по-ниско! Пък ако само заради карбона е цялата тема....????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...