Jump to content
Guest zarrick

Рали Бургас

Recommended Posts

Guest zarrick

Някои днес беше ли на рали Бургас (Писта Бургас) на пътния възел преди Сарафово, да даде малко повече инфо за участниците, защото не съм запознат. За съжаление имаше само една истинска кола. Просто жълтата Импреса и пилота й :) бяха с класи над сички останали. Някои знае ли какъв беше проблема със синята импреса(двувратка), че не участва в следобедните квалификации пълноценно (тва чудо ускоряваше!!!). В същата група имаше и два Civic-а 8ген. които се представиха добре, ако не се взима предвид отново жълтата Импреса :) .Сребристо-червения лично на мен по ми хареса как се представи. Имаше и две Evolution-а, ама нещо не се представиха на ниво, особено по новия. Поршето ж другата група също нямаше конкуренция. Там имаше и един син Civic 7ген. които сутринта даваше стабилен отпор и на поршето и на двете форд косуъртчета, ама следобед баш на квалификациите не се появи. Някои може ли да даде инфо за него, какви са му спецификациите. Thanks!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos
http://forum.rally-club.net/Разцъкай тоя форум и може да ти просветне.Жълтата Импреза има годишен бюджет колкото на всички останали участници взети заедно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Honda_Racing

Аз бях на тазгодишнота писта Бургас...Беше много готско ;) Само че втория ден (на самото рали) валя много проливен дъжд.Нашият бургаски пилот Апостолов (с сребристо-червената Хонда), пак се представи супер.Цветан Илиев (синята Хонда) няма спор - задмина всичко, що беше на 4 колела.Хареса ми (макар и къничко), как се представи Субаруто - "черната перла" (наречено така от мен само защото му отиваше 4ерния цвят).Едно Палио на тренировките 4 пъти се опита да направи шоу на публиката на обратния завой долу...и 4-те опита бяха неуспешни, но пък се посмяхме ;) ...и за съжаление на 4-тия път угасна...и това му беше тренировката :);):) Ако някой друг има коментари по пистата да заповяда ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest zarrick

Палиото да не беше жълто?Щото имаше едно жълто Punto Rally Abarth, разширено и мн яко. За съжаление аз хванах само втория ден и то само последната гонка и не можах да видя нито жълтата импреса нито хондите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...