Jump to content
ToSheTO

хонда сивик 1.6 2004

Recommended Posts

Здраво момчета,горд собственик съм на хонда сивик 1.6 2004г. 110к.с. витек, спорт излезнала от завода,абе супер кола, карам я вече 5 години по улиците на България и съм доста доволен. Върви, малко гори, само масло сменям :)Имам два въпроса по които искам мнение от вас:1.Възможно ли е да и сменя скоростната кутия със 6-степенна и ако е, то коя кутия е подходяща?-Не че имам проблем с кутията, но колата е високооборотна и на дълъг път съм със над 4000 оборота при 140км/ч, и си мисля че една 6-та ще и заспи.2.Възможно ли е да се заобиколи кода на дс-то (анти крадци код).-Сменях акумулатора и веднага се задейства анти крадци кода, аз го имам тоя код, ама по законите на Мърфи съдържа цифра на която копа ми не работи (това съшо е странно как изведнъж е спрял като даже не ги ползвам тия копчета). Оригинално сд от завода.Много ще съм благодарен на малко ценни съвети и помощ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми се иска да беше по-дълга кутията, но щом от Honda са преценили 4000 оборота при 140км/ч, явно това е най-доброто за тоя мотор. Сигурен съм, че и при по-дълга кутия ще "деяни", но двигателят няма да бъде в "свои води" за натоварването, което ще понася.

Редактирано от Ивайло Петков

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми се иска да беше по-дълга кутията, но щом от Honda са преценили 4000 оборота при 140км/ч, явно това е най-доброто за тоя мотор. Сигурен съм, че и при по-дълга кутия ще "деяни", но двигателят няма да бъде в "свои води" за натоварването, което ще понася.

да си оправям музиката и газ а? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кода на СД е 24242 успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...